Od dłuższego czasu nie widziano starszej kobiety. Służby ratunkowe w bloku przy ulicy Dmowskiego

9

W piątek około godz. 9.30 służby ratunkowe interweniowały w bloku przy ulicy Romana Dmowskiego. Od dłuższego czasu nie widziano starszej kobiety.

Na miejscu obecna była policja i zastęp Państwowej Straży Pożarnej. Zgłaszający wezwał służby ratunkowe, ponieważ od dłuższego czasu nie widać było starszej kobiety, która chorowała. Strażacy w asyście policji, przy użyciu specjalistycznych narzędzi, wyważyli drzwi wejściowe.

Do środka weszli policjanci oraz strażacy, którzy zastali puste mieszkanie. Najprawdopodobniej lokatorka znajduje się poza miejscem zamieszkania. Szczegółowe okoliczności interwencji oraz miejsce przebywania kobiety ustala policja.

9 KOMENTARZE

    • Ja sobie wypraszam panie Macieju K. takie epitety o nasze przewodniej partii. A za peło były karetki? A za peło były samochody elektryczne, które wybudował nasz najukochańszy premier Pan Mateusz? Za peło byliśmy w europejskim ogonie, a teraz już przodujemy w niektórych dokonaniach a w niektórych jesteśmy nawet w czołówce światowej. Np. w takim covidzie czy jak go tam zwą, jesteśmy pod względem umieralności w tej chwili już na czele umieralności w Europie a w świecie tylko Indie nieznacznie nas wyprzedzają. A wie pan dlaczego tak jest? Powiem panu w wielkiej tajemnicy, tylko proszę tego nikomu nie mówić. Otóż, mamy światłe kierownictwo partii, najmądrzejszego, mówiącego zawsze prawdę premiera i ten, no jak on się zwie… aha, już wiem, nasz narodowy jedyny taki na świecie episkopat toruński.

  1. Kiedy przestaniecie na siłę wpieprzać się życie ludzi, może najpierw kontakt z sąsiadami i rodziną a później wywarzanie drzwi i okien czy jest problem ze zdobyciem danych przez policję?

Skomentuj