Od czwartku zmiany w rozkładzie jazdy MZK. Będzie więcej kursów w godzinach dojazdu do szkół

1

Od 1 września br. wprowadzony zostaje zimowy rozkład jazdy. Zmiany nastąpią na liniach nr 1, 2, 4, 8, 9, 12 i 13. Linia nr 10 od 1 września przestaje kursować. Zostaną również uruchomione w godzinach dojazdu i powrotu ze szkół dodatkowe autobusy szczytowe.

W dalszym ciągu obowiązuje objazd związany z remontem ulicy Gliwickiej, a autobusy komunikacji miejskiej linii nr 1 i 15 kursują ulicą Kozielską z pominięciem ulic Piotra Skargi, Bema i Reja.

Linia nr 9 w tym czasie będzie kursowała do ulicy Partyzantów ulicami Kilińskiego oraz Żwirki i Wigury. Linie nr 3, 5 i 8 będą jeździły do ulicy Partyzantów z pominięciem ulic Gliwickiej i Krokusów.

Źródło: MZK Kędzierzyn-Koźle

1 KOMENTARZ

  1. Czy linia 3 nadal będzie eksperymentem jak powiedziano w MZK? Dlaczego autobusy nr. 3 omijają dworzec kolejowy,tylko w wybrane godz.”3″ zajeżdża pod dworzec kolejowy,od powstania MZK linia nr.3.jeżdziła pod dworzec (tak jak wszystkie linie MZK) a od wiosny trwa „eksperyment”na linii „3”i ta trójka omija dworzec!Dlaczego?MZK jest finansowany z naszych podatków i MZK powinien być dla mieszkańców oś.Kużniczek a nie osiedlem poddawanym „Eksperymentowi” jakieś firmy zewnętrznej !!!

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj