Od czwartku zamknięcie parkingu na placu Wolności. W sobotę wystąpi tu Golec uOrkiestra

10

W czwartek 23 września o godz. 15.00 wyłączony z ruchu zostanie cały parking na placu Wolności w Kędzierzynie-Koźlu. Ma to związek z organizacją sobotniego pikniku przed starostwem powiatowym, a co za tym idzie koniecznością przygotowania terenu na weekendową imprezę.

W sobotę 25 września kolejna okazja do tego, by zaszczepić się przeciw COVID-19 w mobilnym punkcie szczepień. W zdrowym ciele zdrowy duch – to nazwa pikniku, który wystartuje o godz. 17.00 przed starostwem powiatowym. Punktem kulminacyjnym będzie występ Golec uOrkiestra.

Na placu Wolności wystąpi też orkiestra Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej. Będą również pokazy strażackie i animacje dla dzieciaków. W trakcie ogłoszenie wyników rywalizacji na rowerowym torze przeszkód.

Wydarzenie organizuje poseł Katarzyna Czochara i Stowarzyszenie Miłośników Wsi Moszczanka przy współudziale Starostwa Powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu i wsparciu finansowym Grupy Azoty ZAK.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu

10 KOMENTARZE

  1. Naprawdę piknik musi być w centrum miasta na jedynym darmowym parkingu przed najbardziej obleganym urzędem w mieście? zastanowił się ktoś gdzie mają zaparkować klienci starostwa którzy przyjadą coś załatwić w czwartek i piątek? rozumiem że koncert ma się zwrócić z mandatów wystawionych przez te dwa dni wszystkim tym którzy będą musieli gdzieś stawać po chodnikach i trawnikach? Wydarzenie organizuje poseł Katarzyna Czochara z PIS więc zakładam że nikt się nie zastanowił jaki jej działanie ma wpływ na miasto, jest pełno innych miejsc gdzie można zorganizować koncert, ale po co? promocja Moszczanki, cyrk w Kędzierzynie, piknik w sobotę to chyba da się namioty rozłożyć w nocy?…

  2. PiSowska Pani Poseł, za pieniądze zarządzanego przez PiS ZAK, organizuje koncert zespołu, który jest beneficjentem 1,5 mln zł z „covidowej” dotacji PiSrządowej (rekordowej!) dla kogo? Śmiem twierdzić, że dla PiSowskiego plebsu, ponieważ każdy inteligentny człowiek widząc „przekaz podprogowy” tego typu imprezy i źródła jej finansowania, z pewnością nie postawi nogi na tego typu „artystyczno-ideologicznym” spędzie organizowanym pod przykrywką „szczepień”.

  3. Gdzie można otrzymać darmowe nauszniki ewentualnie korki do uszu ?
    Czy p. Czochara pomyślała o osobach pragnących spokoju w sobotę, o niemowlakach, pracownikach nocnej zmiany, psach i kotach z okolic pl. Wolności?

    • Gdyby ryży szwab kaszubski zorganizowałby występ Sławomira, to takie głąby jak Rychu i jemu podobni gnaliby na złamanie karku. Ciemniaki do potęgi n.

Skomentuj