Od czwartku nauka zdalna dla starszych uczniów szkół podstawowych i uczniów szkół średnich

5

Na dzisiejszej konferencji prasowej (25 stycznia) minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek poinformował o wprowadzeniu ograniczeń w nauczaniu związanych z rozwojem piątej fali koronawirusa.

Minister Czarnek poinformował, że zmiany wejdą w życie w czwartek. Nauką zdalną objęci zostaną uczniowie klas 5-8 szkół podstawowych oraz wszyscy uczniowie szkół średnich. Młodsi uczniowie z podstawówek oraz dzieci w wieku przedszkolnym nadal będą uczęszczać na zajęcia stacjonarne.

– Musieliśmy podjąć decyzję o ograniczeniu nauki stacjonarnej i wprowadzeniu nauki zdalnej do końca ferii zimowych. Zgodnie z rozporządzeniem, które jutro zostanie podpisane, w szkole naukę stacjonarną będą kontynuować uczniowie klas 1-4, a także przedszkola oraz zerówki – przekazał szef ministerstwa edukacji i nauki.

Zmiany mają obowiązywać do 27 lutego, co oznacza, że uczniowie z Opolszczyzny, których dotyczą nowe obostrzenia nie wrócą do szkół przez pierwsze dwa tygodnie od zakończenia ferii zimowych.

5 KOMENTARZE

 1. Szkoły – to chyba tylko uczniowie powinni być w domu przed komputerem a nauczyciel ze szkoły powionien prowadzić owe lekcje. I tak się nie przemęczają co widać po zachowaniu młodych gniewnych – nie mają na nich żadnego dobrego wpływu wstyd. Niestety w przyszłości braki wiedzy odbiją się echem….

 2. Szkolny logdaln ?? covida się teraz boicie, było pomyśleć wcześniej, jak inne państwa robiły obostrzenia, a nie robić sylwestra i innych imprez dla całej Europy

 3. Czarnek i jego czarność umysłu:

  1. Homofobia – nie ma miejsca dla inności w Prawdziwej Polskiej Szkole( do czasu aż syn czy jego córka nie zrobi comming out),
  2. Delikatnie mówiąc segregacja płci – dziewczynki mają ugruntować cechy niewieście, zakrywać ciało by nie kusić chłopców ( talibanizacja Słowianek),
  3. Siłowa katolicyzacja szkół świeckich – niezrozumiałe lektury JPII,
  4. Jazda bez trzymanki w czasie covid i de facto propagowanie antyszczepów,

  Polska potrzebuje takich fachowców PiS, są oni na właściwych stanowiskach, dzięki nim wszystkim grupom społecznym żyje się lepiej, słyszałem i widziałem na własne oczy w TVP. Jesteśmy dumnym narodem, silnym, gotowym do pokonania wszelkich wrogów czyhających za naszymi granicami.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj