Od 9 lat w Miejscu Odrzańskim rodzą się tylko dziewczynki. Wójt da nagrodę pierwszemu chłopcu

18

Jak doczekać się dziewczynki? Dobrych rad jest wiele, jedni mówią – jeść słodkie, inni – kwaśne, a może wystarczy zapytać mieszkańców Miejsca Odrzańskiego w gminie Cisek, którzy bez wątpienia są specjalistami w tej dziedzinie. Od 9 lat w tej miejscowości nie urodził się żaden chłopiec, na świat przychodzą tylko dziewczynki.  

Sytuacja w Miejscu Odrzańskim w gminie Cisek przypomina nieco „Seksmisję” Juliusza Machulskiego. Rzeczywistość w tej miejscowości jest zdecydowanie sfeminizowana, od bardzo dawna na świat nie przyszło tam żadne dziecko płci męskiej. W ciągu ostatnich 12 lat urodził się tylko jeden chłopczyk, który zresztą wspólnie z rodziną wyjechał. Tak więc w Miejscu Odrzańskim od 9 lat rodzą się wyłącznie dziewczynki.

– Mamy żeńską drużynę pożarniczą, która całkiem nieźle się sprawuje. W ciągu 12 lat z jednym wyjątkiem rodzą się same dziewczynki. W sumie śmiało można powiedzieć, że Miejsce Odrzańskie jest sfeminizowane. Muszę jednak przyznać, że dziewczyny są bardziej odpowiedzialne i przykładają się do pracy – mówi Tomasz Golasz z Ochotniczej Straży Pożarnej w Miejscu Odrzańskim.

Na nietypowy sposób motywowania rodzin do starań o chłopców wpadł wójt gminy Cisek Rajmund Frischko, który sam również jest ojcem dwóch córek.

– W związku z tym, że pojawiła się taka sytuacja, postanowiliśmy nagrodzić rodziców pierwszego chłopca, który urodzi się w Miejscu Odrzańskim. Nie zdradzę dokładnie jak, zapewniam jednak, że upominek będzie atrakcyjny. Warto zwrócić uwagę na to, że miejscowość rozwija się bardzo dobrze i prężnie działa jednostka OSP zasilana głównie przez dziewczyny. Muszę jednak przyznać, że jest to dla mnie osobiście bardzo ciekawe zagadnienie, dla poszerzenia swojej wiedzy zacząłem czytać badania z różnych gmin. Wciąż szukam więcej informacji na ten temat, bo przecież, jeżeli w jakimś miejscu na świecie rodzi się mniej chłopców, to w innym może być ich więcej. Zakładam, że jest równowaga w naturze – mówi wójt gminy Cisek, Rajmund Frischko.

Tak więc póki co w Miejscu Odrzańskim „rządzą” dziewczynki. Być może nagroda wójta zdopinguje mieszkańców do jeszcze większych starań o męskich potomków. Najwyżej na świat przyjdzie jeszcze więcej uroczych dziewczynek.

18 KOMENTARZE

 1. Mam dla wójta radę. Każdy potencjalny ojciec powinien mieć zbadane plemniki /chyba przez księdza proboszcza/, a przyszła matka komórki jajowe /tu wójt powinien badania przeprowadzić/. Ustalić należy, jaką płeć /gender/ chcą. Plemniki mają chromosomy X lub Y. U matek zostawić np. X. Jeśli teraz chcemy chłopca to wpuszczamy do roboty plemnika Y. Proste? Oczywiście.
  Wójcie, do dzieła. Aha, co z resztą plemników i komórek jajowych? Jako ludzie wierzący wiemy co należy zrobić.

 2. Sprawa jest BARDZO prosta, gdyż panowie w Miejscu Odrzańskim STOSUJĄ niewłaściwą technikę gry miłosnej (i NIE TYLKO) ? w tych STOSUNKACH międzyludzkich? Dlatego są damskimi krawcami?

  Jeżeli Panie byłyby CHĘTNE, to mogę uzupełnić te braki, pokazać i ZASTOSOWAĆ pewne CHWYTY? – BARDZO przydatne w TEJ technologii?pod tytułem: – jak przywrócić równowagę urodzeń !! ?

  Nie tylko w Miejscu Odrzańskim??

 3. A ile to też było tych dzieci ?? Bo jeśli na 9 lat urodziło się 5 dziewczynek to żaden fenomenem raczej nie jest ?

 4. znaczy że wojny nie będzie! przed wojną więcej się chłopaków rodzi – czyli tylko się cieszyć z dziewczynek.

 5. O, w sumie już biore 2000 zł z programu 500 plus, ale robie następne. Najwyżej dostane znowu 500 plus na 18 lat. Vivat pis i vujt.

 6. No masz rację nicolo żałosne zgadzam się z tobą . W tej gminie cisek zwłaszcza roszowice i nieznaszyn to sama patologia jest . Izolować tę patologie . Mam na myśli osobę mieszkające i pochodzące w tych miejscowościach . Masz rację nicolo

  • Do Kasia . Czemu mam się zastanawiać to sama prawda jest. Widzę ,że pani Kasia pochodzi z tamtad lub ma znajomych tam . Żenujące . Tam jest patologia i będzie. Wspomnisz moje słowa Kasiu kiedyś

 7. Droga Kasiu powiedz to swoim znajomym jak pochodzą z tamtych miejscowości że są patologią czystej postaci i pownni być co niektórzy odizolowani wysokim murem aby nie mieli dostępu do normalnych ludzi

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj