Ocet na stołach, szklanki w koszyczkach i jedzenie na kartki. Bawili się jak za czasów PRL. ZDJĘCIA

14

Zabawa w rytmie PRL-u – pod tym hasłem w piątek bawili się goście w restauracji Infiniti. To kolejny wieczór tematyczny, który cieszył się dużym powodzeniem. Organizatorzy postanowili tym razem przenieść swoich gości w czasy poprzedniego ustroju.

Zaproszenia na imprezę wyglądały jak kartki żywnościowe, które kiedyś upoważniały do nabycia towarów w sklepach. Obsługa i właściciele wystąpili w przebraniach, na stołach pojawił się ocet, a w całej restauracji znalazło się mnóstwo drobnych akcentów przypominających o latach PRL-u. Goście zajadali się pyszną mięsną galaretką, domowym bigosem, śledziami i chlebem ze smalcem. Na salę dosłownie wjechała też kawa w kultowych aluminiowych koszyczkach.

Goście szybko ruszyli do tańca, a w przerwach mogli obejrzeć krótkie filmy przedstawiające rzeczywistość sprzed kilkudziesięciu lat.

W najbliższym czasie w Restauracji Infiniti ciekawie zapowiadają się Walentynki. Osoby chcące potańczyć powinny uważnie śledzić profil restauracji na Facebooku, ponieważ już wkrótce planowane są kolejne imprezy.

Restauracja Infiniti

Al. Jana Pawła II  58A, Kędzierzyn-Koźle

Tel. 506 025 504`

https://www.facebook.com/Restauracja.INFINITI

Publikacja promocyjna

14 KOMENTARZE

  • Nie wróci, bo wtedy K-K miał 76 tysięcy mieszkańców, wiele fabryk i wysoki przyrost naturalny! Za to wypierdki peerelu wyhodowani na occie i margarynie dotrwali w zdrowiu do dziś i podskakują z radości, że żyją i jedzą chleb ze smalcem.

   • Daj na mszę za powrót PRL, kosyl. Tego się z głów nie da wyplenić, tego chorego sentymentu.

    • Ty nic nie rozumiesz tu nie o sentyment, a o prawdę i fakty chodzi. Zdaje się, że Masz kłopoty z obiektywnym wyrażaniem sowich poglądów i wściekłość cię ogarnia gdy ktoś myśli inaczej niż Ty.

     • Oczywiście, jeszcze mi napisz że w PRL naprawdę było świetnie.

 1. Ludzie mają baaaardzo krótką pamięć. Co ich tak ciągnie do tych okropnych lat??

 2. Śledzie powinny być w papierowych torebkach po cukrze lub zawinięte w gazetę. To spore niedopatrzenie, następnym razem proszę to poprawić.
  Czekam na dansingi z mordobiciem (oczywiście takim na pokaz bez cudzej krzywdy.).

Skomentuj