Obchody Dnia Edukacji Narodowej. Wyróżniający się nauczyciele odebrali nagrody prezydenta miasta

27

Obchodzony niedawno Dzień Edukacji Narodowej był okazją do uhonorowania najbardziej wyróżniających się nauczycieli. Nagrodę prezydenta otrzymało 27 pedagogów z miejskich szkół i przedszkoli.

Listy gratulacyjne otrzymali nauczyciele niezwykle angażujący się w swoją pracę. Wyróżnienia przyznano m.in. za efektywne nauczanie, zaangażowanie w pracę placówki, rozbudzanie i rozwijanie talentów wśród wychowanków oraz za wdrażanie innowacyjnych programów edukacyjnych.

Uroczystość wręczenia nagród zorganizowano w zeszły piątek (16.10) w Domu Kultury „Koźle” z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

27 KOMENTARZE

 1. A gdzie, są nagrody dla lekarzy, pielęgniarek, salowych ,sanitariuszy, ratowników czyli dla całego „białego personelu” , którzy walczą z Covidem ? Gdzie, są nagrody dla: strażaków, piekarzy, młynarzy, sprzedawczyń/ sprzedawców, pracowników oczyszczających miasto, kierowców, pracowników wodociągów i elektrowni oraz wszystkich ,którzy muszą pracować, gdyż bez nich codzienność przestała by istnieć ? Przecież to nie nauczyciele tylko m.in. w/w dzięki nim; szpitale jeszcze funkcjonują, mamy prąd i wodę, w sklepie kupimy towar, śmieci nie walają się po ulicach… Kto im podziękuje zwłaszcza w teraźniejszej trudnej sytuacji ? Za narażanie życia i zdrowia….

   • Hahahaha typowe ,wystarczy pokazać kość ,a kacina z cpn-u już wyje i szczeka :)))) A czemu wypowiadasz się jako „pan mariusz”? na pana to czeba mieć wygląd i piniondze a nie rowy kopać …..

    • Co zboczeńcu znowu ci się nudzi. Znasz Pana Mariusza ,że wiesz kto to jest i jak wygląda ? Miałeś się leczyć w psychiatryku na bo ciężką obsesję dotyczącą twej pracy czyli kopaniem rowów, dołów czy co tam chcesz. Zmień płytę bo jesteś nudny i do tego się zacinasz. To że jesteś kopidołem to twoja sprawa i nikogo to nie interesuje. Aha i nie zazdrość tego czego w życiu nie osiągniesz czyli wyglądu, pieniędzy i mądrości. Także chwyć w łapkę swój szpadelek i kop doły bo tylko tyle potrafisz ,a nie zajmuj się pisaniem bo masz papkę zamiast mózgu z nadużywania różnych używek.

 2. Dzięki nauczycielom pan Mariusz potrafi np napisać kilka zdań złożonych nawet wielokrotnie.Nie wiem,czy czyta ze zrozumieniem, bo te odznaczenia przyznawane są nie z powodu covid,lecz święta KEN.Podejrzewam,że w resortowe święta też inni mogą się cieszyć wyróżnieniami.A gdy Unia stworzy Dzień Internauty,może i pan Mariusz się doczeka, a Rychu ten lepszy na pewno…..

  • Pani to co emerytowana polonistka ,że analizuje pani treść. Pewnie w swej nauczycielskiej karierze wyzywała pani swych uczniów od idiotów lub debili i teraz brakuje pani tej złośliwości wobec kogoś, co ? Skoro o nauczycielach to proszę bardzo. Spora grupa nauczycieli myśli ,że są omnibusami, że tylko oni się liczą. Nic bardziej mylnego. Ilu z was nauczycieli przykłada się rzetelnie do swej pracy? Ilu z was nauczycieli chociaż ma wiedzę lecz nie umie jej odpowiednio przekazać ? Więc skończmy te złośliwości i zauważajmy innych ludzi i doceniajmy ich trud w codziennym życiu.

    • Mariusz vel KAT vel Koźlanin + jeszcze kilkanaście innych nicków to bezrobotny kopacz rowów. Niedoceniony w Starostwie, gdzie rzekomo podjęli decyzję o likwidacji Wydziału ds. Kopania Rowów, dlatego teraz wszystkie swoje frustracje wylewa na kk24.
     Nie ma za co.

     • Co może mnie znasz to przedstaw się. Sam podpisujesz się innych nickami do tego masz ciągłą obsesję dotyczącą kopania rowów. Więc skończ te żałosne pierdolameto bo ciągle się powtarzasz. Sam jesteś miernotą do tego mocno frustratem nadużywającym alkohol i narkotyki. Coś ci się odbija pod tym pustym czerepem i bazgrzesz te durnoty.Idź do psychiatry niech ci przepisze mocniejsze leki bo te jak widać nie działają.

     • Znowu ciepły gościu pod dziwnym tym razem nickiem”barubar” szuka partnera. Gościu zły adres, szukaj sobie wśród takich jak ty. Widać ,że nie chodzisz do swego psychiatry co skutkuje nie zażywanymi odpowiednimi lekami. Dlatego fanzoli ci się we łebku. Jak wyżej podpisując się moim nickiem te same brednie wybazgrałeś m.in. o kopaniu rowów. Już kiedyś ci pisałem zmień robotę bo ta już ci się śni po nocach. Nie dość ,że ciągle widzisz kopane rowy to jeszcze Koźlanina lub Kat-a i jakiegoś bezrobotnego. Za dużo dopalaczy gościu ….. Po prostu już nie rozróżniasz rzeczywistości z fikcją stworzoną pod twym zrytym beretem.

     • jak widzę borubar ma rację. Ty gościu kato-koźlanin masz jakiś problem ze sobą. Zwykle wg siebie innych oceniasz, stąd tyle o alkoholu „obaj” piszecie, narkotykach itp pierdoły. Do egzorcysty, a potem do Urzędu Pracy,

     • Tym razem zauważyłem ,że jarubar i barubar to ten sam osobnik, nudzi się leser zamiast wziąć się do uczciwej pracy. Pewnie często okupuje MOPS, a za społeczne pieniądze, które otrzymał z owej instytucji, kupuje sobie używki. Następnie znudzony codziennością, szuka atrakcji w internecie wypisując rożne głupoty tym samym obrażając tu piszących komentarze. Facet jest zdrowo szurnięty ma ciągłe zwidy po używkach pt. kopane rowy. Do tego twierdzi nie mając dowodów ,iż Koźlanin i Kat i inni to te same osoby.
      Nic do cymbała nie dociera, żadne argumenty jest odporny niczym Pancernik Potiomkin.

 3. Uważam, że W OBECNYM CZASIE powinni darować sobie spotkania. Maseczka to nie kabina antywirusowa. Jeśli komuś mało zdjęć, to może KK24 udostępni miejsce, gdzie potrzebujący będą przysyłać swoje wizerunki.

 4. Nauczycielom radzę zapoznać się z naukami pisanymi Jana Pawła II. Minister edukacji, wiecie ten nowy PiSowiec, zapowiedział ich większy udział w j. polskim. Oj to się nauczycielom, gnieździe lewactwa nie spodoba, ale my władza te niechęć wypalimy rozgrzanym żelazem jak w czasie inkwizycji.

Skomentuj