O zagrożeniu koronawirusem. Jacek Mazur, dyrektor ds. medycznych SP ZOZ, gościem Studia KK24.pl

3

Czy mieszkańcy naszego powiatu powinni obawiać się koronawirusa? Jakie okoliczności i objawy mogą sugerować zarażenie? I najważniejsze, co robić, jeśli mamy uzasadnione podejrzenie, że zachorowaliśmy? Gościem Studia KK24.pl jest Jacek Mazur, dyrektor ds. medycznych Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu:

3 KOMENTARZE

  1. Rzeczowa i spokojna ocena. Brawo Panie redaktorze (dodatkowo podziękowania za dbałość o polski język), brawo Panie doktorze!

  2. Przyjechał człowiek chory Sindbadem.
    Co najmniej kilkanaście autokarów tej firmy jedzie codziennie do Niemiec, Francji…. Jadą, bo muszą, z każdego zakątka Polski.
    Codziennie też wracają setki osób. Jadą opiekunki i inni tam pracujący, przesiadają się do kolejnego autokaru np. we Wrocławiu, Opolu… Czy ktoś patrzy na zdrowie pasażerów?

    • Spokojnie, to jest specjalna propaganda i panika, by zmniejszyć nasze prawa. Z powodu grypy umiera wiecej osób, nowotwory, raki, papierosy, alkohol, narkotyki, hiv, aids, nie wspominając o jedzeniu gmo, opryskach z nieba. Po coś ten wirus jest, tylko po co? Może żeby wcisnąc nam 5g? Technologie nie przebadaną i wojskową? Pozdrawiam myślących

Skomentuj