O bezpieczeństwie na drogach z młodzieżą i seniorami. Debata społeczna w kinie „Twierdza”

1

W środę w kinie „Twierdza” w Kędzierzynie-Koźlu odbyła się debata społeczna „Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego”. Spotkanie skierowane zostało do młodzieży oraz seniorów z naszego powiatu. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu zorganizowali debatę pn. „Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego”, w której udział wzięli przedstawiciele służb mundurowych oraz gminy i powiatu, a skierowana została do młodzieży ze szkół średnich i seniorów.

– Możemy dziś wziąć udział w debacie poświęconej bezpieczeństwu ruchu drogowego. Temat jest bardzo istotny, wielu z nas jest użytkownikami tego ruchu. Myślę, że warto prowadzić taki dialog, szczególnie z uczestnictwem młodych ludzi i seniorów – mówi Paweł Masełko, starosta powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

– Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego to temat przewodni tej debaty, jednak poruszymy również kwestie ostrożności i uchronienia się przed różnymi metodami oszustw. Jest kilka sposobów, dzięki którym możemy zwiększyć bezpieczeństwo i nie stracić dorobku całego życia. Jest to debata, będziemy odpowiadać na pytania publiczności. Dzięki takiej inicjatywie wiemy na co zwracają uwagę młodzi ludzie i co doskwiera seniorom – relacjonuje Hubert Adamek, Komendant Powiatowy Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

1 KOMENTARZ

  1. Młodzież poszła na wagary, bo nawet kina nie zapełnili nie idąc na lekcje. Emeryci chyba też w kościele. Tam też wyjaśniają co z pieniędzmi robić.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj