Nożownik z Korzonka już w areszcie. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa

0

Prokuratura rejonowa w Kędzierzynie-Koźlu podjęła decyzję o aresztowaniu na okres trzech miesięcy mężczyzny podejrzanego o zabójstwo swojego kolegi.

Zdarzenie, o którym jako pierwszy poinformował portal KK24.pl, miało miejsce w czwartek popołudniu w jednym z domów na terenie Korzonka. Podczas sprzeczki między dwoma mężczyznami jeden z nich chwycił za nóż i rzucił się na swojego kolegę. Ranny został zabrany do szpitala, gdzie zmarł.

Pytany o sprawę prokurator rejonowy Eugeniusz Węgrzyk nie chce zdradzać szczegółów, zasłaniając się dobrem śledztwa. – Mogę tylko potwierdzić, że w szpitalu w wyniku obrażeń ciała zmarł mężczyzna. W związku z tą sprawą prowadzimy postępowanie pod kątem zabójstwa. Na wniosek prokuratury sąd zadecydował o trzymiesięcznym areszcie wobec osoby podejrzanej o dokonanie tego czynu – relacjonuje szef kędzierzyńsko-kozielskiej prokuratury.

Nieoficjalnie dowiadujemy się, że zatrzymany to 44-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Jego ofiarą miał być mężczyzna w wieku 59 lat.

Skomentuj