Nowy szef policji w Kędzierzynie-Koźlu. Podinsp. Hubert Adamek gościem Studia KK24.pl

14

Od kilku tygodni policja w Kędzierzynie-Koźlu ma nowego szefa. To funkcjonariusz bardzo dobrze znany mieszkańcom, który wraz z objęciem nowego stanowiska faktycznie powrócił do pracy w swojej macierzystej jednostce. Gościem programu Studio KK24.pl jest podinspektor Hubert Adamek, p.o. komendanta Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

14 KOMENTARZE

 1. Jednym słowem nic się nie zmieniło. Nadal na Starym Mieście i pewnie nie tylko brakuje funkcjonariuszy po godzinie 22-ej. Czyli nadal brak przeorganizowania w jednostce. Policja reklamowała na swej stronie „Poznaj swego dzielnicowego”. Który z mieszkańców np. Starego Miasta zna swego dzielnicowego ? Pewnie nie wielu i tak samo dzielnicowy , nie zna mieszkańców ze swego rewiru. Komendant twierdzi ,że dobre zarobki… Czyli im lepiej zarabiają tym mniej robią byle do emerytury.

 2. Z bagietami podobnie jak z eichmannem: wykonują polecenia bezrefleksyjnie i bezkrytycznie. Jeżeli policja to nie praca, a służba, to jesteście sługami chorego systemu.

 3. Drodzy komentujący,
  Ponieważ w ostatnim czasie w dyskusjach wciąż pojawiają się wątki dotyczące posługiwania się nieswoimi nickami, informujemy, iż jest możliwość założenia konta w serwisie https://pl.gravatar.com/ w celu uzyskania indywidualnej miniaturki – później, przy zamieszczaniu komentarza, należy posługiwać się adresem e-mail użytym podczas rejestracji,
  Redakcja.

 4. Policjant dziś to hańba, nieroby czekają na polecenia swoich szefów, zapominają że mają pracować nad zapewnieniem bezpieczeństwa spoleczeństwa, i swoim bliskim, kiedy w końcu zaczną chodzić i karać za niedozwolone parkowanie na chodnikach, za jazdę po rynku, za spuszczanie psów bez kagańca, kiedy otrzymując informacje np, jest dziura w jezdni czy chodniku, zamiast zając sie zagrożeniem każą nam dzwonic do innych służb? Kiedy ukarają goscia z Łukasiewicza który w okolicach byłej ZPNG zrobił sobie parking samochodow bez rejestracji w zasadzie złomu !

  • ‚policjant to dziś hańba’ – ta fraza zawiera tezę, że wcześniej był powodem do dumy. Niech mi wolno stwierdzić, że osoba jest w błędzie.

 5. Policjant to człowiek. Ludzie są różni. Ja mam dobre zdanie na temat policjantów z którymi mialam styczność. Byłam 2 tyg na kwarantannie odwiedzającą a właściwie kontrolując moja obecność w domu pani policjantka zachowała się bardzo miło wobec mnie, ,zaproponowala mi wyniesienie śmieci do śmietnika. Mily gest. Pozdrawiam pania policjantke i zycze duzo zdrowia . Dobro zawsze wraca.💋

 6. Cudowna, niemal radiowa ekspresja mimiki prowadzącego. W ogóle rozmowa dwóch mężczyzn : ten mówi do kartki, ten do ściany. To napięcie, te papierowe emocje..

Skomentuj