Nowy sklep mięsny na osiedlu Piastów. W ofercie tradycyjne wędliny i świeże mięso bez nastrzyku i konserwantów

13

W zeszłym tygodniu na osiedlu Piastów został otwarty nowy sklep firmowy Zakładu Przetwórstwa Mięsnego Joachim Matejka. Znajduje się w ciągu pawilonów położonych wzdłuż ul. Bolesława Krzywoustego obok cukierni Godyla.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Joachim Matejka działa na opolskim rynku od ponad 30 lat i oferuje szeroki wybór regionalnych wyrobów w 40 sklepach firmowych.

Co wyróżnia tę firmę?

Świeżość produktów – o to w Zakładzie Przetwórstwa Mięsnego Joachima Matejki dba się najbardziej. Mięso nigdy nie jest pakowane do próżniowych plastikowych pojemników i przygotowywane jest każdej nocy, tak aby na rano w sklepach znajdowała się zawsze świeża dostawa.

W sklepach Matejka można kupić mięso z własnego uboju, wolne od antybiotyków, bez nastrzyku i konserwantów. Firma działająca już ponad 30 lat na rynku stawia od samego początku na regionalne tradycyjne receptury.

Wędliny oferowane przez Zakład Przetwórstwa Mięsnego Joachim Matejka zostały docenione przez Stowarzyszenie Dziedzictwo Kulinarne Opolskie, które zrzesza firmy produkujące regionalną żywność. Wyróżnienia otrzymały: szynka domowej roboty, rolady wołowe, salceson extra i salceson biały.

W ofercie firmy znajduje się bogaty wybór kiełbas, wędzonek, produktów drobiowych, dojrzewających i podrobowych oraz zawsze świeże mięso wieprzowe, wołowe, drobiowe i indycze. Na uwagę zasługuje linia „Naturalne” stworzona specjalnie dla wymagających klientów. W procesie produkcji nie stosuje się w tym przypadku glutaminianu monosodowego i fosforanów. Osoby z alergiami pokarmowymi znajdą w sklepach także wędliny bez dodatku laktozy i glutenu. http://matejka.pl/produkty/

Sklepy firmowe znajdują się na os. Piastów przy ul B. Krzywoustego, w Śródmieściu przy Al. Jana Pawła II 14, na ul Wojska Polskiego 4 oraz w Koźlu na Rynku.

 

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Joachim Matejka

Sklepy w Kędzierzynie-Koźlu:
Os. Piastów – B. Krzywoustego ..
Śródmieście – Al. Jana Pawła II 14
NDM – ul. Wojska Polskiego 4
Koźle – Rynek 9

www.matejka.pl

Materiał promocyjny

13 KOMENTARZE

  1. Uwielbiam ten sklep. Mięsko, wędliny świeże. Śmiało, z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep mięsny. Nigdy mnie nie zawiódł. Panie, które obsługują są miłe. Duży plus, że otwarto go również na Piastach. Pozdrawiam 🙂🤗

  2. Sklep czyściutki, pachnący. Zjadłam teraz kanapkę z pyszną wędlinką. Jednakże ( być może tylko w sklepie, który odwiedziłam) trudno kupić niewiele. Końcówka wspaniałej kiełbaski (mnie wystarczy) z nieobciętym niejadalnym ogonkiem (ok. 1 dag) Towar pakowany jest w za duże worki foliowe (można mniejsze opakowanie) i nie kupiłam 20 dag innej wędliny, bo pani ukroiła 37 dag.
    Kupowanie niewielkich ilości jest problematyczne i w innych sklepach.

  3. Najfajniejsza obsluga jest w Kozlu na rynku ..Panie Agnieszka i Malgosia sa swietne i towar zawsze świeży.. Jak nie wiesz co kupic one zawsze doradza nigdy jeszcze mnie nie zawiodly.polecam

Skomentuj