Nowy punkt w Odrzańskich Ogrodach. W poniedziałek otwarcie salonu optycznego Maxima

0

Renomowana sieć salonów optycznych Maxima niebawem wzbogaci się o kolejną lokalizację. 21 marca otwarcie punktu w galerii handlowej Odrzańskie Ogrody. Towarzyszyć mu będą ciekawe konkursy z nagrodami oraz atrakcyjne promocje na cały asortyment.

Maxima to sieć salonów optycznych z dużym doświadczeniem oraz tradycjami sięgającymi 1993 roku. Pierwszy punkt firmowy został otwarty na bazie salonu przy ulicy Grunwaldzkiej. Przez lata firma dynamicznie się rozwija, czego wyrazem jest otwarcie dwóch kolejnych punktów w Kędzierzynie-Koźlu, salonu w Strzelcach Opolskich oraz placówki w Głogówku.

– Współpracujemy z największymi dostawcami soczewek kontaktowych. Daje to nam możliwość zaoferowania różnych produktów dostosowanych idealnie do potrzeb klienta. Dodatkowymi atutami są konkurencyjne ceny i ciekawe promocje – opowiada właściciel sieci salonów optycznych Maxima.

Już 21 marca zostanie otwarty kolejny salon firmowy. Znajdzie się on w galerii handlowej Odrzańskie Ogrody, a na klientów czekają ciekawe promocje. Do końca marca w nowym salonie prowadzone będą bezpłatne badania wzroku. Klienci będą mogli też liczyć na duże promocje na cały asortyment.

20160311_120419

W ofercie salonów można znaleźć soczewki najpopularniejszych producentów. W asortymencie znajdziemy też szeroki asortyment szkieł okularowych oraz opraw. Asortyment wszystkich produktów jest stale aktualizowany i dopasowany do najnowszych trendów. W samym salonie w Odrzańskich Ogrodach od ręki dostępne będzie około 1,5 tysiąca opraw, co sprawia, że każdy klient bez problemów znajdzie tu coś dla siebie.

W salonach znajdują się bardzo dobrze wyposażone gabinety. Maxima współpracuje na co dzień z okulistami oraz optometrystami, dzięki czemu na miejscu można wykonać podstawowe badania i dobrać właściwe produkty dla naszych oczu. Od niedawna partnerem firmy jest też klinika Nova.

– Dla naszych klientów negocjujemy ciekawe promocje, oferujemy też możliwość zakupu w ratach 0%. Zapewniamy możliwość dostarczenia zakupionych produktów pod wskazany adres. Na co dzień współpracujemy z firmami i instytucjami z Kędzierzyna-Koźla i okolic w zakresie ochrony oka oraz dostarczania okularów ochronnych – mówi właściciel salonu.

20160311_120615

Firma jest aktywna na terenie miasta i jego okolic poprzez angażowanie się w różne inicjatywy charytatywne oraz wspieranie inicjatyw kulturalnych i sportowych. Nowy salon optyczny w Odrzańskich Ogrodach ruszy 21 marca. Punkt będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00-21.00, a w niedzielę od 10.00 do 20.00. W salonie przyjmować będą też okuliści i optometryści. Grafik ich pracy zostanie podany na kilka dni przed otwarciem punktu.

Szczegółowe informacje, oferta salonów optycznych oraz informacje o aktualnych promocjach i nowościach są dostępne na bieżąco na PROFILU FB.

Materiał promocyjny

Skomentuj