Nowy punkt cukierni Godyla na os. Pogorzelec. W ofercie pieczywo, pyszne ciasta i torty

31

W zeszłym tygodniu przy Placu Surzyckiego 1 na os. Pogorzelec został otwarty nowy punkt cukierni Godyla. Znajduje się przy pawilonach handlowych, tuż obok placu zabaw, w miejscu gdzie do tej pory prowadzona była placówka gastronomiczna.

Punkty Cukierni Godyla możemy spotkać prawie we wszystkich częściach miasta, a nie tak dawno otwarte zostały punkt w Koźlu w okolicach dworca autobusowego oraz na os. Azoty, (wewnątrz saloniku prasowego). Dzięki rozwojowi firmy, tylko w samym Kędzierzynie-Koźlu w Cukierni Godyla zatrudnienie znajduje ponad dwadzieścia osób.

Punkty znajdują się obecnie w Galerii Odrzańskie Ogrody, na osiedlu Piastów (ul. Krzywoustego 16A), przy ul. Wojska Polskiego 10 w Śródmieściu, przy ul. Piastowskiej 4 i ul. 24 Kwietnia 2 w Koźlu oraz na os. Pogorzelec przy ul. Piotra Skargi 17 (w okolicy Urzędu Skarbowego).

Chleb kukurydziany, pieczywo dla cukrzyków, chleb swojski ze smalcem

Piekarnię-Cukiernię Godyla wyróżnia bardzo bogaty wybór pieczywa. Począwszy od chleba tradycyjnego, w firmowych sklepach można dostać też chleb kukurydziany, z mąką dyniową, razowy, graham i orkiszowy. W cukierniach dostępne jest pieczywo dla cukrzyków, chleb krajan, szwajcar z twarożkiem, tygrysek z siemieniem lnianym, a prawdziwym hitem jest chleb swojski ze smalcem. Pieczywo robione jest na naturalnym zakwasie, dzięki czemu charakteryzuje się wyjątkowym smakiem oraz bogactwem składników pro-żywieniowych.

Torty

Czekoladowa rozkosz, tort szwarcwaldzki, czy ten na bazie ciasteczek Oreo, to tylko część z propozycji Cukierni Godyla. Dostaniemy tam torty na każdą okazję i taki jaki sobie tylko zażyczymy. Wybrać można bazę kremową albo śmietanową tortu, jego wielkość i kształt oraz rodzaj biszkoptu (jasny, ciemny, mieszany).

Kołocz śląski z Cukierni Godyla

Produkt ten posiada unijny certyfikat jakości. Jest to wyrób regionalny, który powstaje na bazie odpowiedniej receptury. Posypka do kołocza musi być układana ręcznie i robiona jest na prawdziwym maśle a nie na margarynie. Kołocz śląski z Cukierni Godyla posiada specjalne oznaczenie z Unii Europejskiej gwarantujące najwyższą jakość produktu.

Ciasta

We wszystkich punktach codziennie dostępny jest wyjątkowo duży wybór ciast. Do ich produkcji wykorzystywana jest duża ilość owoców oraz starannie wyselekcjonowanych naturalnych produktów od sprawdzonych dostawców. Cukiernicy z firmy Godyla nie są zwolennikami masowej produkcji przemysłowej, dlatego wszystko wytwarzają w tradycyjny rzemieślniczy sposób z najwyższej jakości surowców.

Rzemieślnicze Lody

Cukiernie Godyla słyną też z lodów własnej produkcji, do których wyrobu używane są lokalne produkty. Klienci chwalą sobie wielkość porcji lodów, ponieważ jedna gałka jest wielkości dwóch, a nawet trzech gałek oferowanych przez niektóre inne lodziarnie. W nowym punkcie lody będą dostępne dopiero w okresie wiosennym.

Cukiernia Godyla na osiedlu Pogorzelec przy Placu Surzyckiego 1, jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00, w soboty jest czynna od 07:00 do 14:00, a w niedziele od 10 do 15:00.

Cukiernie Godyla

os Azoty ul. Witosa 1

Koźle, ul. Piastowska 4

Koźle, ul. 24 Kwietnia 2

Pogorzelec, ul. Piotra Skargi 17

Pogorzelec, ul. Plac Surzyckiego 1

Pogorzelec, Galeria Odrzańskie Ogrody

Piastów, ul. Krzywoustego 16A

Śródmieście, ul. Wojska Polskiego 10

Materiał promocyjny

31 KOMENTARZE

  1. Wybraliście Godżillę na senatora to oplata swoimi wyrobami całe miasto,a dla naszego miasta jeszcze nic pożytecznego nie zrobił,to człowiek z Olesna

  2. Może dla odmiany jakiś tekst o dokonaniach tego senatora w interesie mieszkańców naszego regionu? Czytamy tylko o kolejnych jego prywatnych inicjatywach biznesowych, za których reklamę oczywiście portalom płaci i częstuje dziennikarzy ciasteczkami. A najzwyczajniej w świecie, to DO ROBOTY, bo efektów zero, ewentualnie mizerne!!! No, ale to człowiek PO, więc … cjcho, sza.

  3. Fajny Senator, obrotny facet strajki, tzw. spontaniczne zadymy jakie były z prezydentką i przewodniczącym rady miejskiej ma w odpowiednim miejscu. Nie brał udziału w tych babskich raczej męskich ulicznych „marszach” Natomiast jego biznes w naszym mieście kwitnie i rozwija się. Chłopina dobrze wie, że nie polityka, a dochodowy interes jest przyszłością. Ludzie u niego kupują ciacha, bułki i chlebki i nie patrzą na cudaków z znakiem iskry. Benzen, smog i inne paskudztwa zatruwające coś są chyba na uboczu działań Pana Senatora cukiernika, albowiem nic nie słychać o skuteczności Senatora w tej dziedzinie. Kumpel mi mówił, ż ciastka u konkurencji ciastkarskiej w Koźlu są smaczniejsze i tańsze.

  4. Ty chyba Piotr N. czyli pan piotr, czy jak tam jeszcze? Widać że jesteś z pisobolszewii, co uważa, że tylko fizole pracują a reszta kradnie. Szkoda czasu na ciebie.

  5. Formalnie jest tylko osiedle Pogorzelec, ale dla niektórych to jeszcze jeszcze NDM, stare Piast… nie ma nawet formalnie takiego osiedla jak Koźle, niektórzy jeszcze żyją mentalnie w słusznych czasach chyba :)

  6. Osobiście nie podchodzą mi wyroby tej firmy. Konkurencja ma lepsze a naprawdę dobre pieczywo, które trzyma jakość przez dłuższy okres czasu to chyba tylko jedna piekarnia potrafi wyprodukować.
    Na artykuł nie ma co narzekać, bo to po prostu płatna (jakoś tam) reklama. Natomiast, właściciel senator nigdy nie skojarzył mi się z jakąś aktywnością krajową. Ot, kolejny wypełniacz bez twarzy w milczącej masie spadkowej po 3 RP.

Skomentuj