Nowy lekarz pediatra w Przychodni B-med w Kędzierzynie-Koźlu. Pacjenci już składają deklaracje

3

Przed nami jesień, obserwujemy obecnie duże skoki temperatur, a dzieci wróciły po wakacjach do szkół i przedszkoli. Już niedługo niestety rozpocznie się sezon chorobowy.

Warto w związku z tym wiedzieć, że w Samodzielnym Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej B-med od sierpnia tego roku przyjmuje lekarz o specjalizacji pediatrii. Przychodnia, w której przyjmuje wielu specjalistów, znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Racławickiej 1 obok budynku policji.

W ramach kolejnego etapu rozwoju przychodni udało się w tym roku poszerzyć zakres porad dla pacjentów o lekarza specjalistę pediatrii. Zakres działalności poradni to klasyczne przyjęcia dzieci chorych i zdrowych oraz możliwość realizacji szczepień.

Wszystkich szczegółów można dowiedzieć się w ogólnej rejestracji przychodni pod numerem telefonu: 774824752.

Przychodnia B-med posiada wygodny podjazd dla wózków i osób niepełnosprawnych. Parking znajduje się bezpośrednio przed budynkiem, a w przypadku braku miejsc można zostawić także samochód za przychodnią od strony ulicy Dunajewskiego bądź na parkingu za stacją Orlen.

Samodzielny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej B-med

Godziny otwarcia przychodni 8:00 – 18:00
Ul. Racławicka 1, Kędzierzyn-Koźle
Rejestracja:
77482-47-52
rejestracja@b-med.pl

Publikacja partnera

3 KOMENTARZE

  1. Do przychodni można dojść super przejściem dla pieszych,nawet osoba zdrowa ma problemy z przejściem na czas a co dopiero osoba starsza lub chora.Ostatnio przy rejestracji do lekarza rodzinnego,można było być przyjętym dopiero za dwa dni.Lekarz rodzinny się myli przy wypisywaniu recept i są duże problemy jak trzeba wypisać skierowanie na prześwietlenie lub do innego specjalisty.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj