Nowości i wyjątkowe promocje w Blood Burgerze. W Hallooween przebrani klienci jedli za darmo

8

Takiej akcji promocyjnej mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla dawno nie widzieli. Firma Blood Burger oferująca burgery ze 100% wołowiny zorganizowała dla klientów wyjątkową promocję. O nowościach w ofercie, promocjach i o tym co trzeba było zrobić, aby dostać 31 października darmowego burgera opowiada Daniel Barteczko właściciel firmy.

 – W ostatni dzień października przed pana foodtruckiem ustawiały się kolejki wampirów, duchów i wróżek, chcących skorzystać z wyjątkowej akcji promocyjnej. Proszę opowiedzieć, co czekało na waszych gości podczas Halloween?

– Zadanie było bardzo proste. Każdy, kto tego dnia odwiedził Blood Burgera w halloweenowym przebraniu, mógł od nas otrzymać dowolnie wybranego przez siebie burgera za darmo.

– Czy pojawiło się dużo „przebierańców”?

– Przyznam szczerze, że nie spodziewaliśmy się aż tak dużej liczby gości. Pomimo, że rozdaliśmy ponad sto burgerów, to i tak nie wystarczyło ich dla wszystkich klientów. Promocja była ograniczona do wyczerpania zapasów i bardzo nam przykro jeśli komuś nie udało się z niej skorzystać, ale mamy nadzieję, że następną akcję uda się zrobić jeszcze z większym rozmachem.

– Jak widać po zdjęciach, spędziliście ten dzień w wyjątkowo wesołej atmosferze?

– Zdecydowanie. Liczba gości, ich dystans do siebie, kreatywność i wyjątkowe przebrania gwarantowały niezapomniane chwile, które będziemy długo wspominać. Ponad stu gości przebranych za wampiry, potwory, wróżki, diabły i demoniczne pielęgniarki dało nam wiele radości i potwierdziło, że warto było zrobić tą akcję. Bank rozbił pan, który w środku dnia przyszedł do nas w przebraniu olbrzymiego dinozaura. Naprawdę warto to było zobaczyć – dodaje z uśmiechem Daniel Barteczko.

– Podobno wprowadziliście właśnie jesienne promocje ?

– Od listopada można dostać u nas nowe sezonowe burgery oraz skorzystać ze sporych rabatów cenowych. W związku z tym, że klientom bardzo spodobała się wcześniejsza obniżka ceny na wybrane burgery, to postanowiliśmy znowu zaproponować coś atrakcyjnego.

– Numer 2 z naszego menu dla grupy krwi RH -, można otrzymać teraz w cenie tylko 12 zł za małego burgera lub 19zł za dużego. Numer 4 dedykowany dla osób z grupą krwi A Rh- dostępny jest już w cenie 16zł / 23zł.

– Wprowadzacie teraz do menu także dwa nowe burgery?

– Staramy się co jakiś czas urozmaicić nasze menu i właśnie przyszła na to pora. Bardzo oryginalny będzie nowy sezonowy burger ze 100% wołowiną, oliwkami, serem feta, sałatą lodową oraz sosem tzatziki.

– Na pewno dużym zainteresowaniem będzie się cieszyła się i druga nowość ze 100% wołowiną, konfiturą z rokitnika, sosem burgerowym, masłem orzechowym, sałatą lodową i czerwoną cebulką. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z jesiennych promocji oraz do wypróbowania naszych dwóch najnowszych receptur – zaprasza Daniel Barteczko.

Blood Burger

Nowe godziny otwarcia:

Poniedziałek – czwartek: 12:30- 20:00

Piątek, Sobota: 12:00-22:00

Niedziela: 15:00-20:00

Tel. 507117066

Ul. Kozielska 48 (koło Media Expert)

Kędzierzyn-Koźle

www.facebook.com/bloodburger

Materiał promocyjny

8 KOMENTARZE

  • Co by sie nie dzialo w kedzierzynie wszystko jest zle i wszystko krytykowane
   Ludzie ogarnijcie sie
   Chcecie zmian chcecie by cos sie dzialo bo nudno w kk bo nic sie nie dzieje
   A jak sie dzieje to znowu zle bo trzeba krytykowac komentowac a najlepiej pojechac jak ze swinskim g…………
   Brak slow na niektorych mieszkancow naszego miasta i wstyd mi ze tacy sa

   • Jeżeli dla ciebie hamburger i pisanie o tym w formie newsu jest kulturą, to czymże będzie wyprzedaż nocna w markecie? Wesołym, społecznym eventem?

Skomentuj