Nowe terminy wywozu odpadów w mieście. Czysty Region opublikował harmonogram na 2023 rok

8

Związek Międzygminny „Czysty Region” opublikował harmonogramy wywozu odpadów w 2023 roku z terenu miasta. Nowe grafiki zostały przygotowane zarówno dla zabudowy jedno- jak i wielorodzinnej.

Terminarze odbioru odpadów dostępne są na stronie: https://www.czystyregion.pl/harmonogramy/znajdz-swoj-harmonogram.html oraz poniżej w załącznikach do pobrania.

8 KOMENTARZE

 1. Przed wiatami śmietnikowymi na osiedlach w Kędzierzynie od paru tygodni ZERO drewnopochodnych śmieci.Zawsze było pełno foteli,szafek,płyt wiórowych,desek.Teraz pusto i czysto.Teraz te szafeczki unoszą się w powietrzu w postaci spalin. Epidemia Chorób układu oddechowego to od tego a nie braku odporności.
  Będą obniżki wywozu śmieci??

  • Jeździ jakiś koleś samochodem osobowym po osiedlach z jakąś pannicą i wszystkie meble, czy deski, które tam zalegają, łamią i pakują do samochodu. Wczoraj ich widziałem pod śmietnikiem. Pół samochodu załadowali deskami, z mebli, które stały za wiatą śmietnikową. Pannie było tak gorąco, że w krótkich galotach łamała te deski a był już wieczór.

    • Słabo widać z daleka z okna po ciemku. Było słychać, że ktoś się tłucze co chwilę pod śmietnikiem to człowiek spojrzał co się dzieje a oni meble stojące za wiatą łamali i skakali po tych deskach i ładowali do samochodu. Prawie wszystkie graty zabrali. A to jakieś kuchenne meble tam stały chyba od dwóch tygodni.

   • Czego się czepiasz? Pewnie otwarli wytwórnie pelletu i będą sprzedawać po konkurencyjnej cenie ratując budżety niejednego właściciela ekologicznego kotła a przy okazji ratując budżet czystego regionu i składowiska w slawiecicach gdzie pewnie kwestią czasu jest wybuch jakieś baterii ukrytej w wersalce i samozapłon całej sterty odpadów drewnopodobnych.

 2. Ktoś biznes rozkręcił,może pellet z mebli robi.Warto żeby służby sie tym zaineresowały bo zdaje się że to poważna sprawa,te meble to są tony szkodliwych substancji.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj