Nowe filmy promujące Kędzierzyn-Koźle. Jest dużo humoru i podróż w czasie do przeszłości miasta. WIDEO

7

Pomysł na nietypową kampanię promocyjną naszego miasta miało Kozielskie Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej. Pierwsze humorystyczne filmiki dla których inspiracją stały się dzieje pobliskich terenów oraz atrakcje turystyczne dostępne są już w internecie.

Nietypową promocję zrealizowano w ramach projektu współfinansowanego ze środków gminy. Jak na razie mieszkańcy Kędzierzyna-Koźli mogli obejrzeć dwie produkcje: „Śmierć na Odrze” oraz „Bomba”.

Za kamerą stanął Dariusz Kuczera. Scenariusz i reżyseria to dzieło Dagmary Spolniak, która odpowiedzialna jest również za sukces grupy filmowej pn. „Obrazoburcy”. W obsadzie zobaczyliśmy natomiast Huberta Nanko, Piotra Paisdziora oraz członków Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznej.

7 KOMENTARZE

  1. Na ten pomysł na pewno wpadła kierowniczka IPM z naszego U.M. Ten Wydział umarł. Powinno się tam wymienić całą kadrę bo im tylko sukienki w głowie i jedzenie ciasta przezcałydzień. I te słynne śniadania, na które każdy czeka żeby za darmo zjeść. Kicz i tandeta jak kierownicza tamtego wydziału. One w ogóle pomysłów nie mają. Zero. Totalne zero jeżeli chodzi o Wydział Informacji i Promocji Miasta.

  2. Faktycznie w tym pierdziszewiu można zginąć. Ostatnio wracając bagatela o 23.30 w sobotę z Pogorzelca w stronę „centrum”, zaatakował mnie jakiś gnój. Gdybym nie zaczął krzyczeć pomocy i gdyby nie przypadkowi przechodnie, którym dziękuję za interwencję, rodzina stawiałaby mi pierwsze znicze. BARDZO BEZPIECZNE MIASTO.

  3. Filmy znakomite. Jak zauważył przedmówca, świeże, oryginalne i pełne polotu. Impresjonistom też było pod górkę z niczego nie ogarniającymi malkontentami:).

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj