Nowe dane ze szpitala. W placówce przebywa 40 zakażonych i 12 osób z podejrzeniem koronawirusa

12

Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu podało aktualne dane dotyczące rozwoju epidemii koronawirusa w powiecie oraz sytuacji w szpitalu monoprofilowym.

W szpitalu zakaźnym w Koźlu przebywa obecnie 52 pacjentów, w tym 40 osób z potwierdzonym zakażeniem, reszta (12 osób) to pacjenci, u których podejrzewa się zakażenie, w tej grupie jest dwoje dzieci (stan na sobotę, 4 kwietnia, godz. 10:07).

W izolacji domowej przebywa 17 osób z terenu powiatu (z potwierdzonym zakażeniem), w kwarantannie przebywają 123 osoby, w kwarantannie w związku z przekroczeniem granicy przebywa 331 osób, w tym jedna osoba w kwarantannie zorganizowanej. 12 osób objętych jest nadzorem epidemiologicznym.

12 KOMENTARZE

  1. Od wczoraj w opolskim nie zmieniła się ilość zakażonych, a nawet jest mniej. To czubak może ogłosić, że wybory u nas już jutro mogą się odbyć.

  2. To wszystko śmierdzi 5GHz, hyba zostanie włączony system 5G, to taka bomba elektromagnetyczna, 2/10 poniżej skali tak aby weszła w granice określenia jako broń biologiczna, to będzie zgodnie z planem pomiędzy 1-10 kwietnia, skutki mamy z Wuhan i Włoch tam podobno zostało to włączone.

    • Nie martw się, zrozumieja jak już to włączą. W holandii podobno tysiace zarażonych a w szpitalach pustki. Sa filmy od ludzi na yt, radze zajrzeć. Bo nie może być tak ze nas trzymają w domowym wiezieniu, większość ma kredyty do spłacenia, pożyczki, oplaty w domu i co? Bedziemy tak czekać aż nas wywalą na ulice?

      • Czyli ok.150 szuka pomocy gdzie indziej, poczytajcie na NTO artykuł:”Epidemiczne domino „, cenzura nie chce „przepuscic” linka xD. Pytanie ile oddzialow/szpitali zwykłych zamknięto w Polsce, ile tam jest zakażonych osób z personelu a ile zamknięto szpitali jednoimennych i ile osób w nich zachorowała?. Min. Szumowski w dzisiejszym Dzienniku GP powiedział że rekomenduje noszenie masek we wszystkich szpitalach (sic!)

  3. Podobno szkoły tysiąclatki mają specjalną budowę, w razie ewentualnej wojny. Sala gimnastyczna osobno – jako ewentualna izba przyjęć. Odpowiednia wentylacja, drzwi, korytarze, pomieszczenia w piwnicach.

  4. A gdzie dane o osobach które odeszły na wieczny odpoczynek ,proszę przestańcie kłamać bo wyjdzie wam to bokiem prędzej czy później ludzie pracujący w USC nie podpisywali klauzury tajemnicy państwowej

Skomentuj