Nowe burgery w menu i zamówienia przez internet. Poznajcie wakacyjne nowości w Blood Burger!

5

Niedawno w wakacyjnym menu Blood Burgera pojawiły się nowe burgery. Oprócz tego restauracja wprowadziła możliwość zamówień przez internet, a to jeszcze nie koniec nowości. O zmianach w Blood Burger opowiada Daniel Barteczko właściciel.

Burger wegański oraz Chutney w nowym menu

– Fani burgerów najbardziej ucieszą się z nowości, które od niedawna oferuje Blood Burger. W menu restauracji pojawiły się: burger wegański z rukolą, majonezem wegańskim, grillowanymi boczniakami, oraz chimichurri z pietruszką i cytryną oraz burger Chutney – z wołowiną, rukolą, serem cheddar, jalapeno, czerwoną cebulką, chorizo oraz z chutney mango na białym winie z czosnkiem i imbirem. W restauracji Blood Burger dostępne jest także piwo bezalkoholowe Heineken oraz Karmi 0 % w promocyjnej cenie 3,69 zł.

Zamówienia internetowe i płatność on line

– Kolejną nowością jest możliwość składania zamówień przez sklep internetowy. Osoby, które nie mogą telefonicznie, lub wolą złożyć zamówienie przez internet, mogą to już zrobić pod adresem:

https://blood-burger.metro.biz/?lang=pl

Funkcjonalność, o którą od jakiegoś czasu prosili klienci, daje możliwość bieżącego podglądu czasu realizacji zamówienia. Co więcej, w zakładce „dodaj komentarz do zamówienia” każdy może przedstawić swoje prośby, wnioski, uwagi, które w miarę możliwości będziemy starali się spełniać. Przykładowo wprowadziliśmy na prośbę naszych gości dwie formy podawania burgerów na miejscu: na talerzu ze sztućcami lub na tacce bez sztućców.

Cały czas istnieje również możliwość składania zamówień drogą telefoniczną!

Bony podarunkowe

– Od jakiegoś czasu wprowadziliśmy do oferty bony podarunkowe, które mogą być świetnym prezentem na różne okazje. W końcu często, to właśnie przez żołądek możemy trafić do czyjegoś serca!

Lampa dezynfekująca

– Klienci mogą obecnie korzystać w pełni z naszej restauracji, jak i naszego ogródka. Dla zwiększenia bezpieczeństwa wewnątrz została zamontowana specjalna lampa dezynfekująca.

Akcje promocyjne

– Zarówno stałych, jak i nowych klientów, zapraszamy do udziału w akcjach promocyjnych, które prowadzone są zarówno w restauracji jak i w naszych mediach społecznościowych – www.facebook.com/bloodburger – zaprasza Daniel Barteczko.

Restauracja Blood Burger oferuje klientom przepyszne burgery z najlepszym gatunkiem mięsa wolnym od antybiotyków, które przyprawiane są mieszanką piętnastu ziół. Produkty, które wykorzystywane są w restauracji, są zawsze świeże i zdrowe. Całe menu zostało ułożone z pomocą dietetyka, a burgery są dopasowane do Twojej grupy krwi.

Blood Burger

Ul. Kozielska 46, Kędzierzyn-Koźle

Tel. 507117066, Możliwość zamówień telefonicznych – odbierasz osobiście

www.facebook.com/bloodburger

www.instagram.com/bloodburger.pl

Aktualne menu zawsze do pobrania na:

https://blood-burger.metro.biz/?lang=pl

Materiał promocyjny

5 KOMENTARZE

  1. Mnie od tego lokalu odstrasza wygląd zewnętrzny budynku…i choćby nie wiem co zrobili, to ze względu na fasadę nie pójdę tam. Podobne zdanie miała moja żona i syn, jak chciałem ich tam kiedyś zabrać.

  2. ArtK w środku restauracji ściany też sa czarne i jasne dodatki, które odżywiają wnętrze ?
    proszę jechać do innych miast .takie sa obecne trendy.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj