Nowe apartamenty i domki szeregowe na Piastów. Ruszyła budowa osiedla Horoszkiewicza

0

Od kilku dni mieszkańcy osiedla Piastów z dużym zainteresowaniem obserwują prace, jakie rozpoczęły się na ogrodzonym terenie przy ulicy Horoszkiewicza.

Tuż przy samym lesie, w bardzo dobrej i bezpiecznej lokalizacji powstaje właśnie nowe osiedle Horoszkiewicza. Planowana jest budowa nowych apartamentów oraz domków w zabudowie szeregowej.

Zabudowania położone będą w bardzo atrakcyjnym miejscu między kościołem a strefą rekreacyjną przy ulicy Kośnego. W drugiej części osiedla znajduje się szkoła, dwa przedszkola, żłobek, ośrodek zdrowia i sklepy m.in. Lidl czy Biedronka.

Już kilka lat temu do powstałej wcześniej części osiedla została doprowadzona nowa brukowana droga. W tym miejscu zaczynają się również ścieżki rowerowe, którymi można dojechać do centrum miasta. Niewątpliwą korzyścią dla rodzin z dziećmi jest położenie w pobliżu strefy rekreacyjno-sportowej, na której znajdują się boiska, plac zabaw, strefa fitness. Obecnie budowana jest tam także tężnia solankowa.

Na osiedlu powstanie apartamentowiec oraz domki w zabudowie szeregowej. Domki o powierzchni 120m2 położone będą na dwu- i trzy arowych działkach.

Z kolei wielkość apartamentów wahać się będzie od 60 do 70m2. Dodatkowym atutem będzie możliwość wykupienia garażu. W przyszłości planowana jest dalsza rozbudowa osiedla o kolejne budynki mieszkalne oraz być może o żłobek i drobne usługi.

Kontakt dotyczący oferty sprzedaży nieruchomości:

Andrzej Bandurowski

Tel. 602632996

Szczegóły ogłoszenia: KLIKNIJ

Materiał promocyjny