Nowa twarz w radzie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Karolina Derej złożyła ślubowanie

9

Na pierwszej w nowym roku sesji, do rady powiatu dołączyła Karolina Derej. Radna zajęła miejsce zwolnione przez Rafała Olejnika, którego mandat wygasił wojewoda opolski.

Nowo zaprzysiężona radna w wyborach samorządowych z 2018 roku startowała z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Niezależni z Markiem Piaseckim w okręgu 1. Uzyskała poparcie 319 mieszkańców, co dało jej drugi wynik na liście komitetu, ale nie przełożyło się na zdobycie mandatu.

Podczas dzisiejszej sesji, Karolina Derej złożyła ślubowanie i oficjalnie dołączyła w skład rady. Pogratulował jej m.in. Rafał Olejnik, którego zastąpiła w samorządzie powiatowym, po tym, jak wojewoda opolski podjął decyzję o wygaszeniu mandatu. Były już radny, a obecny prezes Kliniki Nova również pojawił się na sesji, aby podziękować swoim kolegom i koleżankom z samorządu za wspólną pracę i pogratulować nowej radnej.

9 KOMENTARZE

  1. Co ta Derej zrobiła do tej pory dla miasta, dla społeczności lokalnej? Poza tym, że pozowała do zdjęć z Piaseckim w kampanii wyborczej i należy do rodziny Derejów? Wróżę jej karierę polityczną, która będzie polegała na tym, że „jest znana z tego, że jest znana”.

  2. Te Dereje to chyba mało znacząca lokalna dynastyjka, w Brukseli o nich nie słychać.
    Who cares??

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj