Nowa Cukiernia Godyla na osiedlu Pogorzelec. W ofercie rzemieślnicze lody, regionalny kołocz śląski, pieczywo, ciasta i torty

48

Dobrze znana i lubiana sieć Cukierni Godyla posiada od dwóch dni nowy punkt w Kędzierzynie-Koźlu. Znajduje się on na osiedlu Pogorzelec przy ul. Piotra Skargi 17, tuż przy kwiaciarni i sklepie monopolowym Promil. Punkt, który położony jest w bliskim sąsiedztwie Urzędu Skarbowego, na razie będzie funkcjonował jako sklep piekarniczo-cukierniczy, ale w najbliższej przyszłości powstanie tam też kawiarnia.

Po świeże pieczywo oraz na pyszne rzemieślnicze lody do cukierni Godyla można się też wybrać się do pozostałych sklepów, które mieszczą się przy ul. B. Krzywoustego 16A na osiedlu Piastów, przy ul. Wojska Polskiego 10 w Śródmieściu oraz przy ul. Piastowską 4 w Koźlu. Cukiernia po krótkiej przerwie działa też już Galerii Odrzańskie Ogrody.

Rzemieślnicze Lody

Cukiernie Godyla słyną z lodów własnej produkcji, do których wyrobu używane są lokalne produkty. Klienci chwalą sobie wielkość porcji lodów, ponieważ jedna gałka jest wielkości dwóch, a nawet trzech gałek oferowanych przez niektóre inne lodziarnie. W „lodowym sezonie” codziennie dostępne są najróżniejsze smaki. Tradycjonaliści sięgają zwykle po śmietankę, czekoladę, wanilię i truskawkę. Warto jednak spróbować lodów pistacjowych, snickersa, straciatelli, chałwy, tiramisu, kiwi, zielonego jabłka, mango, słonego karmelu albo ciekawych połączeń tj. czarna porzeczka z bananem.

Pieczywo

Piekarnię-Cukiernię Godyla wyróżnia bardzo bogaty wybór pieczywa. Począwszy od chleba tradycyjnego, w firmowych sklepach można dostać też chleb kukurydziany, z mąką dyniową, razowy, graham i orkiszowy. W cukierniach dostępne jest pieczywo cukrzyków, chleb krajan, szwajcar z twarożkiem, tygrysek z siemieniem lnianym, a prawdziwym hitem jest chleb swojski ze smalcem. Pieczywo robione jest na naturalnym zakwasie, dzięki czemu charakteryzuje się wyjątkowym smakiem oraz bogactwem składników pro-żywieniowych.

Kołocz śląski z Cukierni Godyla

Produkt ten posiada unijny certyfikat jakości. Jest to wyrób regionalny, który powstaje na bazie odpowiedniej receptury. Posypka do kołocza musi być układana ręcznie i robiona jest na prawdziwym maśle a nie na margarynie. Kołocz śląski z Cukierni Godyla posiada specjalne unijne oznaczenie gwarantujące najwyższą jakość produktu.

Ciasta

We wszystkich punktach codziennie dostępny jest wyjątkowo duży wybór ciast. Do ich produkcji wykorzystywana jest duża ilość owoców oraz starannie wyselekcjonowanych naturalnych produktów od sprawdzonych dostawców. Cukiernicy z firmy Godyla nie są zwolennikami masowej produkcji przemysłowej, dlatego wszystko wytwarzają w tradycyjny rzemieślniczy sposób z najwyższej jakości surowców.

Torty

Czekoladowa rozkosz, tort szwarcwaldzki, czy ten na bazie ciasteczek Oreo, to tylko część z propozycji Cukierni Godyla. Dostaniemy tam torty na każdą okazję i taki jaki sobie tylko zażyczymy. Wybrać można bazę kremową albo śmietanową tortu, jego wielkość i kształt oraz rodzaj biszkoptu (jasny, ciemny, mieszany).

Cukiernia – Kawiarnia Godyla przy ulicy Piotra Skargi 17, jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00. W soboty jest czynna od 07:00 do 15:00. W przyszłości godziny prawdopodobnie będą ulegać wydłużeniu a punkt będzie otwarty także w niedziele.

Cukiernie Godyla

Kędzierzyn-Koźle, os. Pogorzelec, ul. Piotra Skargi 17

Kędzierzyn-Koźle os. Pogorzelec, Galeria Odrzańskie Ogrody

Kędzierzyn-Koźle, os. Piastów, ul. Krzywoustego 16A

Kędzierzyn-Koźle, Śródmieście, ul. Wojska Polskiego 10

Kędzierzyn-Koźle, Koźle, ul. Piastowska 4

Materiał promocyjny

 

48 KOMENTARZE

 1. Kolejny sukces waszego senatora. Jego hasło wyborcze coraz wyraźniejsze: W każdej dzielnicy Kędzierzyna-Koźla „Cukiernia – Piekarnia Godyla”!

 2. Byłam wczoraj.Kupiłam moje ulubione „wianuszki” ,struclę z makiem i przepyszny wieloziarnisty chlebek.Polecam chlebek dla „cukrzyków”,jem od dłuższego czasu ,wszystko ok.Do tej pory robiłam zakupy na W.Polskiego.Cieszę się ,bo teraz mam blisko.Wszystkim -smacznego!!!

 3. Pan Senator działa na całej linii „handlowo-politycznie” Ciekawe jak z cenami może będą to artykuły najtańsze w mieście?

  • Doskonały dowcip! Prezes aż się osmarkał ze śmiechu. Na twoje konto wpłacamy należne 30 groszy i 4 grosze premii. Ku chwale pisslamu, towarzyszu!

   • Proszę przelać na konto lokalnym strukturom PO-KO by mogli godnie opłacać swoich trolli wykazującym się na portalach. Dziękuję za docenienie, lecz wypowiadam się w własnym imieniu i za to nie biorę żadnych honorariów. :)))

    • Nie kłam, zawsze bierzesz.
     Prezes już się nawet zastanawia, czy nie wziąć cię na staż na zastępcę Mariuszka, bo biedak ostatnio coś niedomaga i nie sprząta kuwety na bieżąco, a ty idealnie nadałbyś się do tak wymagającej intelektualnie pracy.

     • Odnośnie honorariów zawsze wiem za co przyjmuję, widać masz z tym problem. Odnośnie tej „zaszczytnej fuchy” nie przyjmuję jej. Zostawiam ją Tobie. Gratulacje i powodzenia w nowych obowiązkach. :)))

 4. Ponawiam pytanie. Panie Senatorze Godyla z PO-KO, czyżby to była pańska działalność polityczna ??? Na dzień dzisiejszy robi WRAŻENIE (oczywiście to kpina). :)))

 5. Brawo niech żyje Kędzierzyn – Ko źle za ciętą ripostę.Tylko czekać aż przyjedzie kandydat zbieraczy POdpisów po znajomych ,którzy głośno dyskutują na ławce przy fontannie na pl.Wolności.Tort z figą na powitanie zamówią w cukierni G.

 6. Wolę senatora Beniamina Godylę, który aktywność polityczną łączy z przynoszącym dochody i rozwijającym się biznesem, niż np. Jarosława Kaczyńskiego, który sam nie potrafi niczego stworzyć i od lat żyje z pieniędzy podatników, a jedyne, co mu świetnie wychodzi, to niszczenie tego, co stworzyli inni.

  • :)) Robisz wrażenie twierdzeniem, że wolisz „senatora Beniamina Godylę, który aktywność polityczną łączy z przynoszącym dochody i rozwijającym się biznesem.” Gdybyś nie zauważył, dotychczas nie wykazał się żadną własną działalnością polityczną, oprócz ogłaszaniem pustych sloganów (ciekawe dlaczego ???). :))) Chyba, że miałeś na myśli, że tzw. „aktywność polityczną łączy z przynoszącym dochody i rozwijającym się biznesem.” WŁASNYM ??? !!! :)))

   • Czyżby w Twoim mniemaniu prawdziwa działalność polityczna polegała na wygłaszaniu z mównicy sejmowej zwrotów typu „chamska hołota” lub „jesteście kanaliami”? A może – skoro pozwalasz sobie na insynuacje o łączeniu przez senatora polityki z biznesem – w Twojej opinii działalność polityczna polega na wręczaniu koperty księdzu w intencji pozyskania życzliwości dla inwestycji polegającej na budowie dwóch wieżowców w Warszawie?
    P.S. Sprawdź i napisz, proszę, czy Sasin oddał już te 70 mln za „odwołane” wybory, czy może będą mu to potrącać z ministerialnej pensji?

    • do Triplex. Wcale tak nie uważam i twierdzę, że kto tak mówi z mównicy sejmowej, to POwinien mieć zabraną dietę poselską.:))) Jak to by go nie nauczyło, to POwnni mu jeszcze kota POgonić. :)))))))) A Godyla to POwinien uczyć się biznesu od Szumowskich!!!!!!!…….)))))))-(((((he he he:(((())))@@@
     Na koniec:)))) (((( he he he!!!!!)))):;’??### taki dowcip słyszałem. He he he he wicie mianowicie
     Jakie państwo wyszło najlepiej na koronawirusie?
     Państwo Szumowskich. He he he, ha ha ha

     • To nie jest moja wypowiedz. Ktoś podszywa się pod mnie. To nazywa się chamstwo. :)))

     • Do PO-KO, towarzystwa wzajemnej adoracji i ich sympatyków. Jak chcecie podszywać się pod innych, a robicie to, możemy się zabawić i wówczas będzie ubaw na waszych zasadach. Zapewniam że ja wówczas wyśmienicie bawić waszym kosztem. :))) Bawimy się w czarny PR ???

     • Pytanie do redakcji. Czy umiecie weryfikować autentyczność autorów komentarzy według nick i podanego e-mail ??? Proponuję by moderator zaczął pilnować tego.

     • niech żyje Kędzierzyn-Koźle i partia PiS oraz towarzysz Jarosław. Ja-ro-sław, Ja-ro-sław, Ja-ro-sław. An-to-ni, An-to-ni, An-to-ni.

     • To znowu nie jest moja wypowiedz „niech żyje Kędzierzyn-Koźle 9 czerwca 2020 at 09:21” Macie gówno do powiedzenia i tylko na to was stać. :)))

    • Podaj przykłady tzw. działalności politycznej pana senatora Beniamina Godylę na naszym lokalnym podwórku oraz krajowym. Ja nie widzę żadnej oprócz ostatniego błaznowania razem z innymi w Kędzierzynie-Koźlu. Nie widać również żadnego przełożenia tej „działalności politycznej,” na wyniki rozwoju gospodarczego w województwie opolskim ( inwestycje, kontrakty, projekty, pomoc dla mikro firm, średnich firm i dużych firm itp.), a tym bardziej w Kędzierzynie-Koźlu oprócz prowadzonej osobiście przez pana Beniamina Godylę. :))) Odnośnie chamstwa niech totalna opozycja popatrzy na swoje działania, choćby sięganie pani Kidawy byłej kandydatki na prezydenta RP odnośnie pochodzenia z „błękitnej krwi,” i związane z tym przywileje (jest XXI w). Dużo tego w przeciągu czasu działalności PO i PO-KO na terenie kraju i w Kędzierzynie-Koźlu (tzw. towarzystwo własnej adoracji). Życzę dalszego patrzenia na rzeczywistość otaczającą odnośnie własnych działań poprzez różowe okulary. :)))

Skomentuj