Nowa atrakcja na placu zabaw przy ul. Kośnego. Rada Osiedla zakupiła stół do piłkarzyków

4

W poniedziałek 13 grudnia na terenie rekreacyjno-sportowym przy ul. Kośnego został zamontowany stół do piłkarzyków. Urządzenie zostało zakupione ze środków oraz z inicjatywy Rady Osiedla Piastów – Powstańców Śląskich.

Stół kosztował około 5 tysięcy zł, waży ponad 650 kilogramów i na pewno będzie kolejną z wielu atrakcji dostępnych dla dzieci i młodzieży na tamtejszym placu zabaw. Aby zagrać w piłkarzyki na świeżym powietrzu wystarczy zabrać ze sobą piłeczkę do ping ponga.

Stół jest odporny na warunki atmosferyczne, ale jak podkreślają przedstawiciele rady osiedla, nie wiadomo czy wytrzyma działalność wandali. Piłkarzyki zostały zamontowane w miejscu objętym monitoringiem miejskim.

4 KOMENTARZE

  1. Do świąt Bożego Narodzenia nie przetrwa… To uchodźcy lub ewentualnie inni niePolacy sprawią, że zabawce urwie się Lewandowski.

  2. Brawo! Super zakup, mam nadzieję że długo posłuży mieszkańcom, tylko kto wymyślił granie pinpongiem? W piłkarzyki gra się kulką z żywicy albo kauczuku i żeby się nie okazało że gra pinpongiem doprowadza nasza młodzież we flustracje i chęć dewastacji.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj