Nocny wandalizm na nowym kozielskim rynku. Na wszystkim są szpetne bohomazy

30

Pod osłoną nocy na kozielskim rynku swoją pseudoartystyczną twórczość uprawiał jeden z wandali. Malowanie bohomazów na kwietnikach i znakach drogowych uwieczniły kamery miejskiego monitoringu.

Niespełniony „artysta” może spodziewać się konsekwencji – w zależności od trwałości malowideł wybryk zostanie zakwalifikowany jako wykroczenie bądź jako przestępstwo.

30 KOMENTARZE

  1. A Straż Miejska śpi,bo to noc,wożą za dnia swoje wypasone d..y w autach a mieli w lecie jeżdżić po mieście rowerami ale komu by się chcało w lecie kręcić pedałami a hołota w Kożlu to widzi i takie są efekty nocnej zabawy tej hołoty!A polskie przysłowie mówi:Gdy koty śpią to myszy grasują!Czuwaj!

    • Pisząc to: „… a hołota w Kożlu to widzi i takie są efekty nocnej zabawy tej hołoty!” masz świadomość złamania prawa. Spodziewaj się wezwania i kłopotów.

  2. Skoro są nagrania z monitoringu to chyba dla służb nie powinno być problemem namierzyć ,,artystę,, i odpowiednio potraktować po kieszeni tak aby zapamiętał+informacja w mediach , niech mieszkańcy poznają ,,malarza,, !!!

  3. Na znaku wyraźnie napisał „West Coast”, także autor przyjechał z zachodniego wybrzeża, obstawiam województwo zachodniopomorskie. Śledztwo zakończone z powodu braku dowodów oraz niewykrycia sprawcy. A tak poważnie, obstawiam że to ktoś z osiedla zachód, prawdopodobnie chłopak chodzący do gimnazjum lub szkoły średniej. Krąg podejrzanych się zawęża…

  4. Po co nam Straż Miejska, gdyż nic nie robi ? Czy działa monitoring ? W tej sprawi powinna wypowiedzieć się Pani Prezydent chyba odpowiada za to miasto i jego bezpieczeństwo. Inną rzeczą jest i już o tym pisałem, że policjanci to niech się zajmę rzeczywiście bezpieczeństwem bo jak na razie to fikcja. I to nie jest wina braków kadrowych tylko złej organizacji. Za dużo siedzą przy biurkach od 7-15-tej, a po 22-giej to już nikogo nie ma. Przecież w ubiegłym roku U.M. podpisał z policją umowę ,że będzie więcej patroli. No i są ,ale w dzień, bo w nocy śpią po krzakach (jeden lub dwa patrole na całe miasto). W Koźlu na Starym Mieście roi się od pijanych być może naćpanych ale wrzeszczących i nie raz poruszających się samochodami gnoi, a policji brak. 17 sierpnia ok. 23-ej ,gdzieś strzelali petardami, a panów władzy brak i teraz ten wczorajszy wandalizm. Może się w końcu się obudzą i wezmą za robotę, a nie tylko odwalić służbę byle do emerytury tu też pole do popisu dla nowego komendanta. A zapomniałbym o dzielnicowych, no ci to już szczyt lenistwa, nie wiem czemu i za co otrzymują awans ?

  5. Pewnie to ten gnojek z osiedla zachód, chudy wysoki w czapce wędkarskiej co gnój markerem auta malował przede wszystkim dostawcze i pół kozla wysmarował, jeździłem szukałem go chciałem go wywieść w bagażniku ale uciek do hollandi, dwa razy do roku przyjeżdża do kozla i maluję sobie a policja nie może go namierzyć, przypomnę ksywkę sobie jego i dam znać na forum hihi

Skomentuj