Nocny pożar w mieszkaniu nad sklepem. Ciężko poparzony mężczyzna zabrany do szpitala

9

We wtorek około godz. 2 w nocy służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dymie wydobywającym się z pawilonu handlowego przy ulicy Bolesława Krzywoustego. 

Na miejsce skierowano zastępy straży pożarnej, policję oraz załogę pogotowia ratunkowego. Gęsty dym wydobywał się z kratek wentylacyjnych oraz okien. Po rozpoznaniu strażacy skierowali się do znajdującego się nad sklepem mieszkania, w którym wybuchł pożar. W jednym z pomieszczeń znaleziono turystyczną butlę gazową z palnikiem, którą strażacy wydobyli na zewnątrz budynku.

– Strażacy przeszukali wszystkie pomieszczenia. W pokoju socjalnym z prysznicem znaleźli mocno poparzonego mężczyznę. Musieli oni wyważyć drzwi jednego ze sklepów, aby bezpiecznie ewakuować poszkodowanego – relacjonuje kapitan Wojciech Żuchora z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu.

Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Przypuszczalną przyczyną pożaru, było rozprzestrzenienie się ognia z kuchenki gazowej. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

9 KOMENTARZE

  1. W sumie to wcale mnie to nie interesuje. Zadaję takie durne pytania, bo mi się nudzi i nie radzę sobie sama ze swoją upierdliwością.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj