Nocny pożar samochodu na parkingu przy alei Jana Pawła II. Na miejscu straż pożarna i policja. ZDJĘCIA

7

Kilka minut po godz. 2 w nocy syrena wezwała strażaków do akcji. Dyżurny numeru alarmowego odebrał zgłoszenie o pożarze samochodu zaparkowanego na parkingu przy alei Jana Pawła II. 

Na miejsce skierowano zastęp straży pożarnej oraz policję. Kiedy straż przybyła na miejsce, pożar był rozwinięty i płomienie obejmowały przód pojazdu, osobową skodę na kędzierzyńsko-kozielskich tablicach rejestracyjnych. Strażacy przystąpili do ugaszenia samochodu. Na szczęście płomienie nie zdążyły się rozprzestrzenić na inne pojazdy. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

7 KOMENTARZE

  1. Sprawdzić monitoring bo gdyby było zwarcie to problem zaczął się po zakończeniu jazdy . Może jest inna wersja jak np podpalenie .

  2. Kuna przegryzla kable, to nie pierwszy przypadek zwarcia po obecnosci zwierzatka pod maska auta, trzeba pryskac preparatem na gryzonie wtedy nawet sie nie zblizy do pojazdu- Sprawdzone!!

  3. Sam miałem podobnie! Brak instalacji elektrycznej, a nasi stróże prawa chcieli mi wmówić że przyczyną pożaru było zwarcie instalacji. Po godzinnej kłótni odpuścili ale ubezpieczalnia nic nie wypłaciła odszkodowania.

Skomentuj