Nocny pożar pustostanu przy ulicy Kozielskiej. W akcji cztery zastępy straży pożarnej

12

W czwartek kilka minut po północy dyżurny numeru alarmowego odebrał zgłoszenie o pożarze w pustostanie przy ulicy Kozielskiej.

Na miejsce skierowano policję oraz cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, dym wydobywał się z okien na pierwszym piętrze budynku. Strażacy przystąpili do akcji gaśniczej. Okazało się, że paliły się śmieci nagromadzone w jednym z pokojów.

W budynku koczować mogli bezdomni, strażacy przeszukali pomieszczenia. Nie ma osób poszkodowanych ani ofiar – relacjonuje dowódca akcji. Służby pracujące na miejscu wyjaśniają przyczynę pożaru, niewykluczone jest nieumyślne zaprószenie ognia przez bezdomnych.

12 KOMENTARZE

 1. A skąd wiadomo, że nieumyślne?
  Nietrzeźwość jest okolicznością obciążającą.
  To za Gomółki w latach 60-tych ub wieku nietrzeźwość była okolicznością łagodzącą w przypadku kolizji z prawem.
  PS
  Pozdrawiam wszystkich obrońców meneli, którzy uznając ich prawo do wolności blokują rozwiązania przymusowego kierowania ich na pobyt w domach opieki.

   • Przez takie poglądy jak Twoje śliczny deptak przy ul Wojska Polskiego zmienił się w obozowisko meneli. Są brudni, zapici, zaszcz..i. Siedzą i popijają na wciąż jeszcze pięknych ławeczkach. A dokoła sterty puszek po piwie. Nie mają tam toalety więc załatwiają się gdzie popadnie. Żebrzą i zaczepiają przechodniów.
    Jeśli w imię wolności tych alkoholików tak ma wyglądać centrum miasta to ja wysiadam.
    Co proponujesz „jaka szkoda”? No bo chyba nie jesteś jednym z nich?

    • Alyna. Jezus Maryja. Ty piszesz że „menele” zasiadający przy ul Wojska Polskiego są „brudni, zapici i zaszcz…” Czy to znaczy, Alyna że miałaś na myśli, że oni są zaszczani?
     Czy Ty, Alyna zaglądałaś im do rozporków?
     Skąd ta wiedza u Ciebie?
     Czy zaglądanie w rozporek „menela” nie wymaga przypadkiem wyspowiadania się z tego czynu grzesznego?
     Napisz nam trochę, co o tym myślisz.

 2. A za czasów tzw.komuny nie było pustostanów. Ba, nawet menela nie uświadczyłeś. A znów, taki niejaki Urban, ten gościu od wekendnika „Nie”, to on mianowicie nawet wybierał się do „Niujorka” ze śpiworami dla bezdomnych.
  I co Wy na to forumowicze szanowni?

Skomentuj