„Niezapominajka” po remoncie ponownie otworzyła się dla dzieci. Jest kolorowo i komfortowo

0

Ostatnie miesiące dla przedszkolaków, rodziców i pracowników „Niezapominajki” chwilami nie były łatwe. Przeprowadzki, adaptacja przedszkolaków w szkole, nowe środowisko i nowe wyzwania. Jednak poświęcenie warte było efektu, bo dzisiaj Publiczne Przedszkole nr 24 „Niezapominajka” przywitało swoje dzieci po przerwie w nowym, kolorowym i komfortowym budynku.

Rodzice dzieci z „Niezapominajki” po raz kolejny pokazali, że można na nich liczyć i znowu poratowali placówkę w organizacji przeprowadzki. Dzięki temu, że przez dwa dni sprawnie przeprowadzili przedszkole ze szkoły „Dziewiętnastki” do wyremontowanego przedszkola. Dzisiaj dyrektor Publicznego Przedszkola nr 24 mogła znowu przywitać dzieci w przedszkolu. Oprócz zakończonej termomodernizacji przeprowadzono również szereg innych prac. Placówka stała się nie tylko bardziej oszczędna i ekologiczna, ale również kolorowa.

Jesteśmy wszyscy przeszczęśliwi, że jesteśmy już na swoim. Mamy teraz piękne, bajeczne, kolorowe przedszkole. Wszystkie sale są nowe i widać, że dzieci bardzo się z tego powodu cieszą, ale nasze panie również. Jesteśmy bardzo wdzięczni Publicznej Szkole Podstawowej nr 19 za pomoc, naprawdę doceniamy to, co dla nas zrobili – mówi Urszula Szałaj, dyrektor placówki.

W baśniowy, brzozowy świat wprowadził dzieci swoimi malunkami naściennymi znany lokalny artysta Piotr Piłka.

Foto: KK24 i Tomasz Zuzański

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj