Nietypowy wypadek w Kłodnicy. Seat zatrzymał się na latarni, dostawczak „skosił” słupki

7

W środę około godz. 10. 30 na ulicy Wyspiańskiego doszło do nietypowej kolizji drogowej. Seat nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu.

Na miejscu interweniuje policja, straż pożarna i pogotowie. Występują utrudnienia, jednak ruch odbywa się w obu kierunkach.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, seat jadący od strony Pogorzelca nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu. Kierowca dostawczego mercedesa najeżdżający od strony Koźla, widząc to i próbując uniknąć zderzenia, wjechał na chodnik, „kosząc” kilka metalowych słupków. Seat jedynie otarł się o bok furgonetki, a następnie uderzył w latarnię.

Kierowca seata oświadczył policjantom, że zasnął za kierownicą i nie pamięta ostatnich sekund poprzedzających wypadek. Został zabrany do szpitala. Prawdopodobnie nie odniósł jednak poważnych obrażeń.

Do podobnego zdarzenia doszło wczoraj na ulicy Chrobrego w Koźlu. Kierowca volkswagena również zasnął, staranował bramę stadionu i uderzył w zaparkowane auto.

7 KOMENTARZE

  1. Haha, kto wie czy do tego wypadku nie doszłoby gdyby nie fakt że wczoraj na Pogorzelicy samica modliszki po obyty stosunku zjadła żywcem samca, hahahaha

Skomentuj