Nietrzeźwy mężczyzna doznał urazu głowy. Nie było wolnej karetki – na pomoc wezwano strażaków

9

We wtorek po godzinie 11 służby interweniowały przy ulicy Kazimierza Wielkiego, gdzie nietrzeźwy mężczyzna przewrócił się i doznał urazu głowy.

Z uwagi na to, że wszystkie zespoły ratownictwa medycznego z naszego powiatu były zajęte, na miejsce zadysponowano strażaków. Jak się okazało pomocy wymagał nietrzeźwy mężczyzna, który przewrócił się na chodniku, doznając obrażeń głowy. Po wstępnym zaopatrzeniu poszkodowanego strażacy przekazali go pod opiekę załodze pogotowia ze Strzelec Opolskich.

9 KOMENTARZE

 1. cudowne PiSowskie państwo ! w drugim mieście województwa nie ma karetki,musi jechać ze Strzelec! Ciekawe skąd by jechała do komucha z zoliborza? z Radomia?!

  • Cudowne POKOlebane miasto !!! W drugiej wiosce województwa nie ma karetki. Dobrze, że z Gdańska nie musiała przyjeżdżać. Widać jak funkcjonuje to całe Pierdziszewo za platfusów. Dziadostwo coraz większe na każdym kroku w tym grajdole.

 2. Nie ma karetek pogotowia bo wszystkie pieniądze na służbę zdrowia lądują w kieszeniach lekarzy i personelu.
  A te karetki które u nas jeżdżą wyglądają jak kupa złomu na kołach,ile one mają lat,trzydzieści?
  Jak Owsiak nie kupi to nic nie ma.
  Nędza.

 3. Jesteś krewnym tego cwaniaka?Z tego ,co wyżebrze,żyje dobrze i na bogato cała jego rodzina.Co zostanie,daje na te wygłupy dla ćpunów, reszta do podzialu na służbę zdrowia. I może tobie coś odpali?

 4. Jeśli strażacy co chwila jadą do skaleczeń czy innych pijaczków dwoma wozami bojowymi, to nie lepiej kupić im na te okoliczności lekkie auta ratownicze? Po co ponosić takie koszty akcji ciężkimi wozami, jak można taniej, a tamtymi tylko do pożarów.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj