Nietrzeźwa kobieta doprowadziła do groźnie wyglądającego wypadku. Na miejscu wszystkie służby

9

W sobotę 7 grudnia kilka minut przed godz. 21.00 na drodze krajowej nr 40 przed Sławięcicami doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Na miejsce zdarzenia zostały skierowane wszystkie służby. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 28-letnia kobieta, kierująca pojazdem marki opel, podczas manewru wyprzedzania uderzyła w wyprzedzany pojazd. Volkswagen wypadł na ścieżkę rowerową przy przeciwległym pasie jezdni.

Pierwszej pomocy uczestnikom zdarzenia udzieliły funkcjonariuszki straży miejskiej, które patrolowały okolicę. Z samochodu, którym podróżowała 28-latka, wydobywał się gęsty dym. Strażniczki postanowiły wyciągnąć nieprzytomną kobietę z samochodu, zabezpieczyć miejsce zdarzenia oraz powiadomić odpowiednie służby.

Jak udało nam się dowiedzieć, kierująca oplem była pod wyraźnym wpływem alkoholu. W samochodzie znaleziono butelkę z alkoholem.

Do szpitala została przetransportowana kierująca oplem oraz kobieta podróżująca volkswagenem. Na miejscu pracuje policja, która wyjaśnia szczegółowe okoliczności zdarzenia. Na czas prowadzenia działań ratunkowych fragment drogo był całkowicie zamknięty dla ruchu.

9 KOMENTARZE

  1. Brawo dziewczyny ze Straży Miejskiej… Więcej kobiet w służbach !!! „Dziadki” na emeryturę, a „Młode Gniewne” do odznaczeń. Pani Prezydent powinna docenić i jakąś bożonarodzeniową premię przyznać.

  2. Skąd była pijaczka? Patogię trzeba piętnować. Niech wszyscy wiedzą gdzie mieszka. Może następny/a pomyśli o wstydzie zanim wsiądzie za kółko. Mogła doprowadzić do czyjejś rodzinnej tragedii.

  3. Jak już tak pilnie chciała się zabić, to mogła obłożyć się ładunkami wybuchowymi, pójść na wiejską i tam to zrobić, po śmierci pisano by o niej, została by bohaterką narodową, a nas by wybawiła od złodziei i cwaniaków, sprzedających nasz kraj, a tak to ucierpiała inna niewinna osoba… tragedia

  4. Do genek ; chodzi pan do kościoła jest pan katolikiem a pisze pan że patologie trzeba piętnować itd. ja uważam że takim osobom trzeba pomagać a nie jeszcze karać karcić owszem zrobiła źle ale dlaczego nikt się nie zainteresował przed tym wydarzeniem. Tak samo jak ktoś popełni przestępstwo owszem dobrze każde przewinienie przestępstwo trzeba karać ale z drugiej strony nie każdy kto popełni przestępstwo jest zły. Są osoby przestępcy którzy żałują tego co zrobili i starają się nie powracać na ścieżkę przestępczą,chcą normalnie żyć , więc powinno się wspierać takie osoby a nie gadać głupoty że skandal że patologia śmieć i tego typu wyzwiska . Jesteśmy tylko ludźmi i każdemu może się noga podwinąć . Nie rozumiem takiego podejścia .Każdy powinien dostać drugą szansę oraz mieć pomocną dłoń . Tu ręce złożone chodzenie na komunię świętą ze złożonymi rękami a po kościele napluć komuś w twarz choćby osobie która sobie nie radzi w życiu bo coś tam jej się noga podwinęła i popełniła przestępstwo błąd i wyszydzanie sobie z tej wyzywanie jej od patologii albo od psychopatów i głupie gadanie że ta osoba nie ma wstydu sumienia a skąd ty wiesz co ta osoba czuje ?? Może żałuję tego zrobiła jest jej wstyd . Dlaczego taka osoba nie może mieć drugiej szansy .

    • Ludzie nie zasługują na drugą szanse bo raza będą chcieli trzecią, czwartą itd. Trzeba myśleć i przewidywać zawczasu a nie po fakcie..

  5. Oczywiście, rękę trzeba wyciągać do potrzebujących. Tylko trzeba dobrze przytrzymać się za cokolwiek, bo taki ktoś wciągnie i utopi. Pijaństwo, narkotyki, hazard, obżarstwo i cokolwiek innego wymaga ogromnej chęci uwolnienia się. Taka osoba może omamić ludzi wokół, a sama i tak nie uwalnia się od nałogu. Tylko ten, kto potrafi głośno powiedzieć, że problem istnieje, naprawdę walczy z uzależnieniem.
    Zbyt mało jest bezpłatnych, intymnych miejsc dla ludzi np. pijących, gdzie powinni otrzymać pomoc, prawdziwą.

Skomentuj