Nieprzytomny mężczyzna leżał przed blokiem. Mimo reanimacji nie udało się go uratować

14

Do zdarzenia doszło dziś (20 czerwca) około godziny 6:30 przy ulicy Kośnego. Przechodzień natknął się na nieprzytomnego mężczyznę, który leżał pod blokiem. Mimo przeprowadzonej resuscytacji nie udało się uratować życia 63-latka.

Jako pierwszy na ratunek nieprzytomnemu mężczyźnie ruszył przechodzień, który zaalarmował służby ratunkowe. W akcji resuscytacyjnej wspomógł go inny świadek zdarzenia, a następnie czynności przejęli przybyli na miejsce ratownicy medyczni.

Niestety, pomimo ich starań życia 63-latka nie udało się uratować. Przybyły na miejsce prokurator wykluczył, aby do zgonu mężczyzny miały przyczynić się osoby trzecie.

14 KOMENTARZE

  • Chyba chciałaś napisać że to kolejny przypadek opisany przez kk24, a żeby wiedzieć jaka jest skala takich wypadków wystarczy porozmawiać z ratownikami medycznymi,jak często teraz jeżdżą do takich zgłoszeń, które często kończą się w taki właśnie sposób….. Coś zadziałało nie tak, albo właśnie działa tak jak to było zaplanowane….

  • Może od trzech lat nie był u kardiologa bo przecież za czasów dobrej zmiany służba zdrowia dobrze się zmieniła i czekał już w kolejce na wizytę na NFZ w 2024 roku, ja np ostatnio skręciłem nogę i ze skierowaniem „bardzo pilne” dostałem się do ortopedy po 3 tygodniach. Pewnie to wina Tuska, kasty pielęgniarzy, jakichś zachłannych lekarzy rezydentów albo Brukseli, na pewno nie wina tych co od dawna rządzą bo oni cały czas w telewizji zapewniają nas że wszystko co się dzieje w naszym kraju jest zależne tylko od czynników zewnętrznych bo oni na nic nie mają wpływu….

   • Wszyscy Prawdziwi Polacy są przekonani, że obecne problemy służby zdrowia to zaniedbania Tuska i Merkel. Jedynie tym zdrajcom Polski zależało na tym by ludzie umierali na ulicach. Oni tak chcieli eutanazji Polków, że w końcu po 8 latach rządów PiS tym zdrajcom się udało!!!

   • Przestań sadzić te swoje kocopoły frustracie, bo się zachowujesz jakbyś się zaciągnął pierdem przez zwinięty dywan. Dobrze, że ucha nie skręciłeś.

    • to są twoje jedyne argumenty w tej dyskusji? nigdy nie zrozumiem jak patrząc na to co robi PIS wy fanatycy możecie patrzeć na ceny chleba, mięsa w sklepach, ceny benzyny, kolejki u lekarzy nadal twierdzicie że jest dobrze i dalej krzyczycie „Jarosław, Jarosław”, co się jeszcze musi stać żeby ludzie otworzyli oczy? 500 + już nie starcza na jedne zakupy, zaczniecie rozumieć że jest problem jak będziecie w zimie zamarzać bo węgiel będzie po 4tys zł?

     • Przestań się mazać w końcu. Za platfusów to chyba zahibernowany byłeś jak kraj zwijali i likwidowali co się da. Taki to był raj dla zwykłych ludzi jak tyrali za 5 zeta za godzinę. A o jakiejkolwiek obronie kraju to można zapomnieć jakby przy korycie ci cyrkowcy zostali. Na szczęście w przerembel spływają po każdych wyborach. Ja nie grzeję praktycznie wcale odkąd są te śmieszne podzielniki elektroniczne i jakoś żyję. Chyba, że w iglo mieszkasz w zimie albo jesteś strasznie delikatny. Weź się w garść i przestań jęczęć jak to ci źle.

     • Te zaganiacz, czy jak się tam wabisz, pędzel czyli zaganiacz masz między szczudłami platpryszczu. A porzeczki to twoje wydmuszki pędraku. Myśli platfus, że jest błyskotliwy jak salceson.

 1. Ciekawe skąd inteligent prokurator od razu stwierdził że nie było osób trzecich? Może należy zrobić sekcje dokładną aby wystawić takie oświadczenie. Covid się skończył czas na rzetelną pracę a nie wypisywanie bzdur.

 2. A może dołożył się do tego benzen. Dzisiaj rano, przy wietrze pd-wsch, mamy na Piastach 50 mikrogramów na metr sześcienny.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj