Niepowtarzalne holenderskie meble z litego drewna dostępne już w Kędzierzynie-Koźlu. Poznajcie ofertę firmy NED Meble

0

O imitacjach drewnianych mebli, które często goszczą w naszych domach,
o paszportach dla niepowtarzalnych mebli z litego drewna oraz o całej ofercie firmy NED Meble z Kędzierzyna-Koźla opowiada Teresa Majchrzak, pełnomocnik firmy.

– W rozmowie podkreśla Pani, że NED Meble to coś więcej niż sklep?

– Nasz outlet meblowy to miejsce pełne pomysłów jak uczynić dom piękniejszym. Nasz sklep jest źródłem inspiracji, gdzie można znaleźć wiele wyjątkowych mebli, akcesoriów i dekoracji dla domu w bardzo atrakcyjnych cenach. Tę największą różnicę dają unikalne meble z litego drewna, które mamy w ofercie.

– Okazuje się, że zdecydowana większość naszych domowych mebli to produkty drewnopodobne?

– Niestety większość z nas posiada w swoich domach wyłącznie imitacje drewnianych mebli. W dzisiejszych czasach nawet jak coś nazwane jest drewnianym, to w rzeczywistości ma tylko drewniany korpus, a reszta to już okleina. Dlatego w naszym sklepie oferujemy prawdziwe meble z litego drewna, których największym atutem jest ich bliskość z naturą. W domu, w którym meble pełne są natury, zdecydowanie lepiej się wypoczywa.

– Co wyróżnia firmę NED Meble od konkurencji?

– Jakość i niepowtarzalność! Nasze meble wykonane są w większości ze 100 procentowego naturalnego drewna. U nas każda półka i drzwiczki wykonane są z litego kawałka drewna. Nasze meble są też niepowtarzalne, ponieważ żaden produkt wykonany z litego drewna nie będzie nigdy identyczny. Dzięki odmiennej strukturze drewna, każdy mebel jest inny i jedyny w swoim rodzaju.

– Co oznacza, że oferowane przez Państwa meble mają paszport?

– To bardzo ważny dokument. W nim znajdują się wszelkie informacje odnośnie materiału, z którego wyprodukowany jest mebel. W zależności od tego czy jest to orzech, akacja, dąb czy jesion, potrzebują one specjalnego traktowania. Wszelkie wskazówki odnośnie właściwości oraz dotyczące czyszczenia i pielęgnacji naszych mebli znajdują się właśnie
w takim paszporcie.

– Jakich producentów meble posiadacie w ofercie?

– Posiadamy meble, które wychodzą z holenderskiej fabryki mebli Habufa. Meble XOOON – oferują zaskakujące spektrum designerskich mebli, a ich unikalne kolekcje charakteryzują się efektownymi i nowoczesnymi wzorami. Henders&Hazel, to produkty, które z chęcią polecamy, ponieważ przywiązują wielką wagę do środowiska! Wszystkie ich meble są w związku z tym produkowane w sposób zgodny z najwyższymi normami jakości, a materiały są optymalnie wykorzystywane, ażeby zminimalizować ich marnotrawstwo. Happy at Home – to wyrafinowana mieszanka nowoczesnych i romantycznych mebli. Jest skomponowana w taki sposób, że powstaje ponadczasowy wzór pasujący do każdego stylu życia. Z kolei Coco Maison – to marka dekoracyjna, która pomoże odzwierciedlić charakter wnętrza. W promieniu 60 km od Kędzierzyna-Koźla nie ma drugiego takiego, a nawet podobnego miejsca gdzie oferowane są meble z litego drewna od tych samych producentów, którzy znajdują się w naszej ofercie. Możemy też śmiało powiedzieć, że w promieniu 300 km nie ma miejsca, w którym byłby taki duży wybór asortymentu i tak atrakcyjne ceny.

– Jak oceniacie poziom cen w stosunku do konkurencji?

– Chcemy, żeby jak najwięcej ludzi mogło mieć w swoich czterech kątach mebel, który posłuży im na lata. Niestety, meble, które można nabyć
w sklepach sieciowych, tego nie zapewnią. Dlatego biorąc pod uwagę wysoką jakość naszych produktów, uważamy, że ceny nie są zbyt wysokie. Ponadto mamy najtańsze meble wśród konkurencji, a w przypadku, kiedy składa się u nas większe zamówienia,istnieje również możliwość negocjacji ceny.

– Prowadzicie Państwo sklep internetowy ale w Kędzierzynie-Koźlu można także obejrzeć oferowane przez Państwa meble?

– Nasza firma prowadzi działalność w Kędzierzynie-Koźlu. Posiadamy tutaj swój duży magazyn, a nasze meble dostarczamy wysyłkowo na terenie całego kraju. Oczywiście osoby zainteresowane obejrzeniem wybranych przez siebie mebli osobiście, mogą to zrobić po wcześniejszym ustaleniu terminu
w naszym magazynie przy ul. Szkolnej 2 na Blachowni.

Sklep internetowy NED Meble Outlet

https://nedmeble.pl/

https://sklep.nedmeble.pl

https://www.facebook.com/NEDMeble1

Nowa Europa Development Sp. z o.o.
47-200 Kędzierzyn – Koźle
ul. Czerwińskiego 2
tel. 600 251 574

tel. 605 101 748

Kapitał zakładowy 400.000,00 zł.
Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego
przez Sąd Rejonowy dla Opolu,
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
pod numerem KRS: 0000261500,
NIP: 7542871143,
REGON: 160085630

Adres e-mail:
dzialsprzedazy@ned.com.pl
biuro@ned.com.pl

Skomentuj