Niedziela pełna śmiechu. Igor Kwiatkowski i kabaret Nowaki w Hali Azoty

2

W wietrzną i deszczową niedzielę Kabaret Nowaki i Igor Kwiatkowski zaserwowali mieszkańcom miasta niezłą dawkę dobrego humoru. Artyści wystąpili w Hali Azoty podczas Kabaretowego Dobrego Wieczoru.

Bez wątpienia do łez rozbawił mieszkańców Kędzierzyna-Koźla Igor Kwiatkowski, który zabrał wszystkich do świata zabawnych damsko-męskich relacji, muzycznych kombinacji i ogromnego dystansu do siebie. Igor z wykształcenia jest kucharzem, pracował także jako magazynier, wykładacz napojów gazowanych i alkoholowych w markecie oraz DJ radiowy. W 2004 roku wraz z Robertem Motyką i Rafałem Kadłuckim założył Kabaret Paranienormalni, w którym stworzył m.in. postać Mariolki i Kryspina. W 2017 roku odszedł z grupy, aby rozpocząć solową karierę. Od lat zaskakuje coraz to nowymi kreacjami, które bawią tysiące widzów.

Tuż po Igorze na scenie pojawił się Kabaret Nowaki pochodzący z Zielonej Góry. Skład grupy to Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Nowaki to połączenie energii i kreatywności trzech artystów. Tworzą nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych.

2 KOMENTARZE

  1. Miejcie na uwadze drodzy Polacy, że uczestniczenie w niedzielę w tego typu imprezach, które ze świętowaniem dnia świętego nie mają nic wspólnego, wyklucza Was automatycznie z grona katolików, ponieważ nie zachowujecie trzeciego przykazania Bożego.

    Z Panem Bogiem!

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj