Niebezpieczny manewr kierowcy seata. Tak doszło do kolizji na osiedlu Piastów. WIDEO

27

W piątek w godzinach popołudniowych doszło do kolizji na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla przed skrzyżowaniem z aleją Jana Pawła II.

Otrzymaliśmy nagranie tej sytuacji. Widać na nim, jak kierowca seata, zbliżając się do skrzyżowania z sygnalizacją świetlną, wyprzedza jadący przed nim pojazd, następnie próbuje zjechać na lewoskręt, ale nie jest w stanie wyhamować. Wjeżdża więc w przestrzeń pomiędzy barierami, a fiatem stojącym przed skrzyżowaniem, uderzając w jedno i drugie.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejscu pracowali policjanci, którzy ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

27 KOMENTARZE

  • Takie stunty seatem? Nie do psychiatry tylko do SOP! Tam takich szukają. Pomyślcie jak by pięknie wywijał jakby miał służbową BMkę 300km….

  • A ja „odnoszę wrażenie” że w przypadku gdy narobisz w portki, Piotrusiu, winą za ten stan rzeczy będziesz obwiniał właśnie portki, że same w odpowiednim czasie z tyłka ci się nie zsunęły.

 1. Noooooo😨. Jak znam życie, to JESZCZE miał pretensje – dlaczego nikt nie ustąpił cymbałowi miejsca.
  Coraz więcej można spotkać takich BEZMÓZGOWCÓW na drogach. Nie tylko w Matołkowie😕

 2. Nagranie dla Policji żeby siarczyście ukarać debila.Przecież stwarza zagrożenie dla innych pojazdów.Od razu zabrałbym mu prawo jazdy dożywotnio.Mniej takich ludzi -bezpieczniej na drogach.

 3. Typowe stękanie niedzielnych kierowców. Chłop jechał prawidłowo tylko mu jakiś emeryt blokował miejsce. Mandat dla Seicento za utrudnienie ruchu innym kierowcom.

  • Tak, tak. To pani Krystyna jechała do SPA, bo za godzinę miała rolowanie fałd. Więc rozstrzygnięcie może być tylko jedno: wszyscy kierowcy otrzymają mandat za blokowanie skrzyżowania.

 4. Widać ze kamerzysta przyspieszył specjalnie. Może mu drogę zajechał . Tamten się wkurzył i wyszło jak wyszło . Może ktoś kamerzystę tez z kamerowal jak szarżował po ulicy .

 5. Ewidentnie Panowie „kamerzysta” i kierowca Seata po „wyjściu z wirażu” na obwodnicy gdzie jest ograniczenie do 30 sprawdzali przyśpieszenie swoich samochodów. „kamerzysta” był odrobinę rozsądniejszy.

Skomentuj