Niebezpieczna kolizja w Blachowni. BMW wypadło z drogi i wjechało w blok. ZDJĘCIA

8

Do groźnie wyglądającego zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marki BMW doszło dziś w godzinach porannych na ulicy Tuwima w Blachowni.

Jak relacjonowali nam świadkowie zdarzenia, kierująca BMW straciła panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał z ulicy, przejechał przez chodnik, a następnie wjechał na pas zieleni. BMW zatrzymało się dopiero na elewacji jednego z bloków, uszkadzając ją.

Na szczęście w chwili zdarzenia na chodniku nikogo nie było. Kierująca pojazdem również nie odniosła żadnych obrażeń.

8 KOMENTARZE

  1. Dlaczego wszyscy krytykują BMW? Może to przejaw kompleksu braku $$$ na samochód marki premium? Też zostałbym malkontentem mając do wyboru jedynie wysłużonego PASSATA B5 kombi w TDI, przy którego sprzedaży Niemiec płakał i do dnia dzisiejszego wydzwania by posłuchać odgłosu silnika…

    • To nie przejaw kompleksu o którym powiadasz, lecz podkreślenie nieumiejętności prowadzenia takich samochodów, do których samo posiadanie odpowiedniej ilości gotówki nie wystarcza.

      • Fakt! Nie każdy kierowca wie, że porusza się samochodem, który wyposażony jest w klasyczny układ napędowy. Gołoledź+kura domowa za kierownicą = duże bumm… A „psy szczekają”, że to wina BMW.. Ps. nie jestem posiadaczem wyżej wymienionej marki samochodu a mój wpis jest wyrazem sprzeciwu wobec pewnej przyjętej negatywnej tendencji.

Skomentuj