Nie żyje mężczyzna pobity w centrum miasta. Jest śledztwo prokuratury

32

Tragiczny finał sprawy pobicia mężczyzny w jednym z pubów w centrum miasta. Lekarzom nie udało się uratować życia 47-letniego mieszkańca Kędzierzyna-Koźla.

O sprawie brutalnego pobicia 47-letniego mieszkańca miasta KK24.pl informowało już wtorek. W sobotnie popołudnie mężczyzna został uderzony w ogródku piwnym przez nieznanego sprawcę. Poszkodowany stracił przytomność i w ciężkim stanie trafił do Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu. Mimo starań lekarzy nie udało się uratować jego życia.

– W tej sprawie prowadzimy śledztwo o ciężkie uszkodzenie ciała. Zleciliśmy wykonanie sekcji zwłok, która ma ustalić bezpośrednią przyczynę śmierci – informuje Włodzimierz Chłap, zastępca prokuratora rejonowego w Kędzierzynie-Koźlu.

Na tym etapie śledztwa prokuratura nie informuje, czy sprawca pobicia został zatrzymany.

32 KOMENTARZE

 1. Mam nadzieję, że dorwą tego zwyrodnialca i poniesie odpowiednią karę – dożywocie to za mało. Kondolencje dla rodziny i znajomych.

  • Tzn, na ulicę też mam nie wychodzić bo może mnie auto potrącić.?samolotem nie latać bo może być katastrofa? Głupie myślenie,mam się chować bo jakiś debil po wypiciu dostaje agresorsora i chce się naparzać? Kiedyś trafi kosa na kamień.

  • Kapusie i MO tam nie chodzili dlatego, że tego obiektu z wyszynkiem jeszcze nie było, ale skoro piszesz to wiesz lepiej. Mimo wszystko spokojnie było choć szaro i smutno.

 2. Wszyscy wyrokujecie ale jeszcze nie wiadomo co było przyczyną smierci, skąd wiece czy sprawca się nie bronił przed ofiarą, kto zaczął i czemu zdarzyła się taka tragedia? Czy ofiara byla trzeźwa czy pod wpływem, zreszta kto tam chodzi na cole……. Najlepiej skazać już winnego przed poznaniem prawdy. Ludzie ogarnijcie sie w swoich samosądach. Wspolczocia dla rodziny zmarlego.

 3. Ta knajpa to już zwykła, uciążliwa mordownia, która nigdy nie powinna uzyskać pozwolenia na działalność w budynku mieszkalnym i to w centrum miasta.

 4. A dlaczego nikt nie wypowie się że ofiara najpierw startowała do barmanki i sprawca broniąc uderzył ofiarę niewiedząc że ten ma cosik tam gdzieś w łebku uderzył… To w takim razie barmanki mają być klepane po pupie i łapane za cycki?

 5. Nie tak dawno, w pobliżu tej knajpy głośno było o proteście w obronie drzew (przeznaczonych do usunięcia podczas remontu ul. Wojska Polskiego). Może zorganizować podobny, nagłośniony przez media protest przeciwko jej działalności. Zieleń w mieście to ważna sprawa, ale zamknięcie tego przybytku (gdzie np. kilkanaście metrów dalej znajduje się podwórko, na którym bawią się małe dzieci) jest sprawą równie ważną (jeśli nie ważniejszą).

 6. Kiedy w promieniu 100m od tego baru znajduje się aż 11 miejsc gdzie bez trudności można kupić alkohol to podobne sytuacje w okolicy będą się powtarzać. Bardzo często po ulicy 11listopada i wojska polskiego grasują grupy pijanych osobników aż strach ogarnia żeby nie dostać od kogoś w mordę.

 7. A ja proponuję tam otworzyć kaplicę ( TAK WIELU STARSZYCH OSÓB MIESZKA— W OKOLICY)…. sukienkowy przyszedł by dwa razy na dzień swoje ” Czary mary” by odprawił i uszczęsliwił wielu mieszkańców takich jak NDM….. – Co ma wspólnego istnienie tego baru z tym podwórkiem i bawiącymi się tam dziećmi ???

 8. Ludzie co wy pierdzielicie, jaka barmanka?, kto normalny nosi kastet do baru z piwem?, przecież ten co zabił to był zadymiarz, wszyscy go tam dobrze znali, nie wiele mu było trzeba żeby komuś wpierdzielić. Tą spelunę powinni zamknąć, co za idiota zgodził sięw bloku na otwarcie knajpy?.

  • Ja noszę kastet……………i uważam się za normalnego! i chodze codziennie tam na piwo !Obrażasz i chcesz leczyC swoje kompleksy tym aby pozamykać takie lokale ??????????????? to ty spadaj tam gdzie twoje miejsce….. ugryzłem się w język…..LOBOES

 9. Bar pod kleszczem. Banici na legalu publicznie piją w lesie 80 m od drogi krajowej, którą przekraczają po pijaku poza pasami.Okolice Biedronki na Piastach ( tej od strony parku im. Orderu Uśmiechu)- 2 mordownie koło siebie. ŻAłosne miasto.

Skomentuj