Nie udało się znaleźć nowego dyrektora Muzeum Ziemi Kozielskiej. Konkurs został powtórzony

3
Muzeum Ziemi Kozielskiej.

Konkurs na stanowisko dyrektora Muzeum Ziemi Kozielskiej w organizacji bez rozstrzygnięcia. O stanowisko ubiegało się pięcioro kandydatów, ale żaden z nich nie przekonał do siebie komisji konkursowej. Magistrat ogłosił już ponowny konkurs.

Poszukiwania nowego dyrektora Muzeum Ziemi Kozielskiej trwają od października ubiegłego roku, kiedy to ze stanowiska zrezygnował Jarosław Makowski. W konkursie ogłoszonym jeszcze pod koniec ubiegłego roku nie udało się wyłonić nowego szefa placówki, której pracami tymczasowo kieruje dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Izabela Migocz.

Kolejne postępowanie ogłoszono kilka tygodni temu. Do nowego konkursu zgłosiła się piątka kandydatów, jeden z nich już w trakcie postępowania zrezygnował z ubiegania się o stanowisko. Ostatecznie komisja konkursowa rozpatrywała cztery kandydatury, nie rekomendując żadnej z nich.

W tej sytuacji urząd miasta ogłosił kolejne postępowanie. Do czasu wyboru nowego dyrektora pracami muzeum będzie kierować Izabela Migocz.

3 KOMENTARZE

  1. Ksiazki na polkach moze kazdy odkurzac, pojecie historyczne w stopniu komunikatywnym trzeba jednak posiadac, zeby potem wypowiedziec sie o genezie piastow slaskich’ !!

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj