„Nie płacz Ewka”, „Wehikuł czasu”, czyli inwazja hitów polskiego rocka na Dzień Kobiet! Koncert w kozielskim domu kultury

1

Wyjątkowy Dzień Kobiet zaserwuje mieszkańcom miasta Miejski Ośrodek Kultury, zabierając w muzyczną podróż w czasy dawnych rockowych hitów. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą niedzielę w sali żyrandolowej kozielskiego domu kultury.

Już w najbliższą niedzielę, w przeddzień Dnia Kobiet, odbędzie się koncert, który przypomni dawne, lubiane hity polskiego rocka. Zaprezentuje się sześcioosobowy skład muzyków, który tworzą dwa wokale, gitara, klawisze, bas i perkusja.

Muzycy mają za sobą udział w kilku edycjach Festiwalu Opolskiego oraz Mam Talent, Must Be The Music czy The Voice of Poland. Rockowy show, w którym usłyszymy same hity, np.: „Nie płacz Ewka”, „Kocham cię kochanie moje”, „Mniej niż zero”, „Szklana pogoda”, „Takie tango”, „Ta sama chwila”, „Biała flaga”, „Orła cień”, „Wehikuł czasu”, „Teksański”, „Przeżyj to sam” i wiele wiele innych.

Koncert odbędzie się o godzinie 17.00, bilety w cenie 15 złotych.

1 KOMENTARZ

  1. Lokalni ‚muzycy’ odtwarzający kawałki do kotleta, wspaniały pomysł. Nie zdziwiłbym się jakby to byli rebelianci ale te błazny szyją już repertuar perfekt i bążovi po dożynkach w Pcimiu i innych grajdołach. Śmiech na sali… żyrandolowej

Skomentuj