Nie otwierał właścicielowi mieszkania, na widok służb uciekł przez balkon. Nietypowa interwencja służb w Śródmieściu

8

W sobotę przed godz. 18 służby ratunkowe interweniowały w bloku przy ulicy Pionierów. Pomoc wezwał właściciel mieszkania, który nie mógł skontaktować się z najemcą.

Operator numeru alarmowego odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że właściciel mieszkania od jakiegoś czasu nie miał kontaktu z najemcą. Z uwagi na podejrzenie zagrożenia życia i zdrowia, na miejsce skierowano policję oraz straż pożarną. Drzwi do mieszkania były zamknięte.

Strażacy siłowo otworzyli lokal, jednak przed tym mężczyzna znajdujący się wewnątrz, wyskoczył z balkonu mieszkania położonego na parterze i oddalił się w nieznanym kierunku. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

8 KOMENTARZE

 1. Skoro cała Opolszczyzna jest na drugim miejscu w kraju w nie płaceniu czynszów to i najemcy myślą że nie muszą płacić właścicielom prywatnych mieszkań . Taki jest efekt końcowy hiperinflacji.

  • Szanowny Realisto skoro piszesz o hiperinflacji to nie wiesz co znaczy a po za tym skoro tak piszesz to określ na co brakuje Ci pieniędzy? i podejrzewam że nie są to pomidory.

   • he, he, sznyclu został ekonomistą i organizatorem quizu: Na co ci brakuje pieniędzy.
    Mi brakuje na to żeby dać księdzu.

   • Na wszystko!!!! Na paliwo ,rehabilitację, lekarstwa i operację. Czy dalej mam wymieniać? Nie samym jedzeniem człowiek żyje.

 2. Sznycel na wszystko brakuje. Wszystko podrożało buraku pisowski. W lutym inflacja ponad 18%. Nawet nie staraj się bredzić, że jest dobrze jak kiedyś.

 3. Ten pan prowadził kiedyś firmę budowlaną i wyłudził od ludzi grubą kasę… za mieszkanie które wynajmował na bema również nie płacił.

 4. Tak niestety prezentuje się odcinek ulicy Pionierów od ul. 9 Maja do ul. Kosmonautów. Czy doczeka się wreszcie kiedyś porządnego remontu?

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj