Naucz się języka angielskiego i niemieckiego. Lang zaprasza firmy, dorosłych i dzieci na zajęcia z native speakerami!

0

Szkoła Języków Obcych Lang jest dobrze znaną marką na kędzierzyńsko-kozielskim rynku. Szkoła prowadzi zajęcia z wykwalifikowanymi nauczycielami polskimi oraz native speakerami dla firm, dzieci i dorosłych, o których opowiada Beata Piechulek.

– Podobno prowadzicie państwo zajęcia z języka angielskiego dla firm z dojazdem do klientów?

– Zgadza się. Jest to oferta, która cieszy się ostatnio bardzo dużym zainteresowaniem. Coraz więcej firm stawia na rozwój swojej kadry, a możliwość kształcenia językowego doceniają zarówno pracownicy, jak i pracodawcy. Kursy językowe w firmie są wygodną dla pracowników formą nauczania, ponieważ nie muszą poświęcać czasu na dojazd do siedziby szkoły, a harmonogram zajęć jest dopasowany do ich godzin pracy. Nasi native speakerzy dojeżdżają do siedzib firm, ale mogą prowadzić również zajęcia on line, jeżeli taką formułę wybierze nasz klient.

– Jak często odbywają się zajęcia?

– To zależy jakie są oczekiwania ze strony klienta. Zajęcia mogą odbywać się jeden, dwa lub kilka razy w ciągu tygodnia. Przed rozpoczęciem kursu, za pomocą krótkich rozmów z lektorem, sprawdzamy poziom znajomości języka każdego słuchacza. Następnie dobierane są odpowiednie materiały i przygotowywany jest plan kursu. Długość kursów językowych dla firm oraz intensywność zajęć jest ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb instytucji, poziomu biegłości językowej kursantów oraz oczekiwanych rezultatów. Zajęcia mogą być prowadzone grupowo lub indywidualnie, w dowolnie wybranych godzinach i miejscu. Każdorazowo jest to intensywna godzina nauki, z której najczęściej pracownicy korzystają w ramach swojego dnia pracy. Rozwiązanie to pozytywnie wpływa na wizerunek przedsiębiorstwa, podnosi jego prestiż i niejednokrotnie zwiększa motywację pracowników do pracy. Warto podkreślić, że wiele firm uzyskuje na naukę języków środki z Powiatowych Urzędów Pracy. Oczywiście dzięki naszemu doświadczeniu, pomagamy naszym klientom w przygotowaniu wniosków o dotacje.

– Kształcicie też osoby prywatne, dzieci i dorosłych?

– Każdego popołudnia od poniedziałku do piątku, w godzinach 15.00-20.00 w naszej szkole odbywają się zajęcia stacjonarne: grupowe i indywidualne z języka angielskiego, które dostępne są dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym i dorosłych. Jeśli chodzi o język niemiecki, to kształcimy dzieci szkolne oraz dorosłych.

– Zajęcia w szkole prowadzą anglojęzyczni native speakerzy?

– Od lat w Szkole Języków Obcych Lang zatrudniani są native speakerzy pochodzący z różnych zakątków Europy i jest to na pewno coś, co wyróżnia naszą placówkę. Lekcje praktycznie cały czas odbywają się w języku obcym i taka forma kształcenia daje rewelacyjne i bardzo szybkie rezultaty. Zajęcia grupowe z języka angielskiego prowadzone przez nauczycieli anglojęzycznych odbywają się naprzemiennie z zajęciami prowadzonymi przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli polskojęzycznych.

– Przygotowujecie też uczniów do matury i egzaminów ósmoklasisty?

– Oprócz kursów językowych posiadamy też formuły kształcenia ukierunkowane stricte na konkretne okoliczności. Są nimi przykładowo egzamin maturalny, czy egzamin ósmoklasisty, do którego przygotowujemy zarówno z języka angielskiego, jak i języka polskiego – to nowość w naszej ofercie. Mamy również osiągnięcia w przygotowaniach do egzaminów IELTS, ECE, CAE czy CPE.

– Czy macie w ofercie zajęcia z innych języków?

– W roku szkolnym 2021/2022 chcielibyśmy zaproponować naszym klientom zajęcia z języka niemieckiego. Zapisy nadal trwają, a my jesteśmy do dyspozycji dla wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się od podstaw lub poszerzyć umiejętności z właśnie tego języka.

Zapraszamy też do śledzenia naszej szkoły w mediach społecznościowych oraz do kontaktu telefonicznego codziennie od godziny 11.00 do 20.00. Jesteśmy bardzo elastyczni i po pewnych organizacyjnych zmianach, które odbyły się w szkole Lang w ostatnim czasie, bardzo poprawiła się komunikacja z naszymi klientami. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i sugestie, wsłuchujemy się dokładnie we wszystkie w potrzeby naszych klientów, tak aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH LANG

Aleja Jana Pawła II 41A

47-232 Kędzierzyn-Koźle

Tel. 509 899 309

www.lang.pl/

http://facebook.com/langszkolajezykowa

Materiał promocyjny

Skomentuj