Nasze samorządy przygotowują się na przyjęcie Ukraińców uciekających przed wojną. Zebrał się sztab kryzysowy

14

W starostwie powiatowym odbyło się posiedzenie sztabu kryzysowego w związku z rosyjską agresją na Ukrainie. Starosta kędzierzyńsko-kozielski rozmawiał także z wojewodą opolskim Sławomirem Kłosowskim. Samorządy przygotowują się na przyjęcie rodzin uciekających przed wojną. Punkt lokacyjny wyznaczono w Strzelcach Opolskich. Starosta Paweł Masełko:

14 KOMENTARZE

  • PO co takie wyszukane środki nie zawsze dostępne, barwią wszystko wokół, wystarczy 50g siarczanu magnezu, kosztuje grosze tyle co woda do popicia, a trzeba konkretnie się nawodnić, PO kwadransie rozjaśnia się umysł.

 1. Starosto, ilez mozna tego sluchac? Powiedz pan lepiej gdzie w KK sa miejsca dla nich? Jakie sale, jakie szkoly? Nic o KK Pan nie mowi, tylko odsyla do stron www :) to jest smieszne!!

 2. P.S.
  Cos Panu podpowiem, stoi pusta byla szkola nr 6. Tam gdzie byly szczepienia, moze warto ja przygotowac, a nie odbierac naszym dzieciom sal gimnastycznych? Macie Panstwo byla jednostke wojskowa w Kozlu, OK bylą bo tam juz nic nie ma. Skup sie Pan na KK, a nie odsylaniu do stron www rzadowych. Nas mieszkancow interesuje KK. Brak paliwa na stacjach, wasze NASZE plany. A nie bredzenie o stronach www.

 3. Jest jeszcze pusty budynek Technikum Rolniczego wraz z internatem i stołówką w Komornie.
  Jest pusty budynek dawnej biblioteko pedagogicznej. Jest Dom Pielgrzyma na Górze Św. Anny.
  Są wolne mieszkania socjalne w gminach podległych Starostwu Powiatowemu.
  Trzeba pilnie wystąpić do UE o środki dla samorządu KK (z pominięciem nielubianych przez nich władz PIS-u) na wspomaganie pomocy uchodźcom ukraińskim.

 4. Przez tą wojnę nie przyjąłem 4 dawki przypominająca przypominające, o boze i co teraz, trudno jadę pomagać albo na wojnę może zapomnę o co idzie!

Skomentuj