Nasze dziewczyny walczą o koronę Miss Opolszczyzny. Trwa głosowanie publiczności

0
Aleksandra Sałacka (po lewej) i Diana Radziak walczą o koronę najpiękniejszej kobiety Ziemi Opolskiej. (Foto: Photorganic Joanna Kolasa)

Już tylko miesiąc dzieli nas od gali finałowej konkursu Miss Opolszczyzny. W rywalizacji o tytuł najpiękniejszej kobiety regionu biorą udział dwie przedstawicielki naszego powiatu: Diana Radziak i Aleksandra Sałacka.

Gala finałowa konkursu Miss Opolszczyzny 2016 odbędzie się 21 maja w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Wśród 25 finalistek konkursu znajdują się dwie mieszkanki powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego: 17-letnia Diana Radziak ubiega się o tytuł najpiękniejszej nastolatki w naszym regionie. Rok starsza Aleksandra Sałacka startuje w konkursie głównym.

Podczas majowej gali poznamy zwyciężczynie w obu kategoriach, a także dziewczyny, których urodę doceni publiczność. Rywalizacja w konkursie Miss Publiczności już się rozpoczęła. Jest o co walczyć – nagrodą za zwycięstwo w konkursie jest przepustka do etapu ćwierćfinałowego konkursu, który odbędzie się w Warszawie.

Zachęcamy do głosowania na przedstawicielki naszego powiatu: DIANĘ i ALEKSANDRĘ. Więcej informacji na temat konkursu Miss Publiczności oraz jego aktualne wyniki znajdziecie TUTAJ.

Skomentuj