Nastolatek, który uciekł z kozielskiego komisariatu został zatrzymany na Targowej

13
Bezpośrednio po ucieczce nastolatka z komisariatu, policjanci zorganizowali obławę na terenie miasta. Chłopakowi udało się zbiec, ale wolnością cieszył się niespełna tydzień.

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali 17-letniego mieszkańca miasta, który w środę 27 maja zbiegł z komisariatu przy ulicy Racławickiej.

Zatrzymanie miało miejsce wczoraj.

– Mogę potwierdzić, że wczoraj zatrzymaliśmy mężczyznę, który oddalił się z komisariatu. Obecnie są z nim wykonywane czynności, zatrzymany usłyszy zarzut z artykułu 242 Kodeksu Karnego dotyczący bezprawnego uwolnienia się. To przestępstwo zagrożone jest karą do dwóch lat pozbawienia wolności – opowiada komisarz Magdalena Nakoneczna z kędzierzyńsko-kozielskiej policji.

Jak dowiadujemy się nieoficjalnie. Chłopak został zatrzymany na tyłach ulicy Targowej, skąd trafił bezpośrednio na komisariat. Świadkowie relacjonują, że podczas zatrzymania miał być agresywny.

13 KOMENTARZE

  1. A może by tak Targową ogrodzić i codziennie dostarczać zamówione produkty.
    W darowiźnie od Naszego tolerancyjnego społeczeństwa.
    I wilk syty i owca cała.

  2. Zbiegł z komisariatu, policja na pytanie mieszkańców nie odpowiadała co jest przyczyną tego zamieszania w ten sposób tworząc panikę, wchodząc bez zaproszenia na prywatne posesję, wydawać się może a tak jest ze my Polacy jako mocodawcy zostaliśmy oszukani i nasza firma ochroniarska dziać) a przeciw nam biorąc z naszej kasy wspólnego kontanieprawnie wynagrodzenie. Dla tego popełniają w biały dzień przestępstwo wobec as narodu.

  3. Czyli cała akcja 27 maja i jej koszty w wuj. Mógł ktoś tam poczytać jakieś kryminalne powieści bo tam wszystko pisze. Przestępca zawsze pojawia się na miejscu zbrodni. Wystarczyło poczekać.

  4. Co to za Policja, z której ucieka przesłuchiwany? Odpowiedzialni za tą ucieczkę powinni polecieć ze stołków razem z komendantem komisariatu.

  5. Najpierw ucieka z komisariatu, w bagażniku podróżuje do Kędzierzyna koniec końców wraca do miejsca zamieszkania 😁 teraz dostanie zawiasy i tak będzie się dalej śmiać Policjantów w twarz…

Skomentuj