Nasi samorządowcy w Senacie. Spotkanie z wicemarszałek Gabrielą Morawską-Stanecką

10

Przewodniczący Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle z wizytą u Wicemarszałek Senatu RP. Tematem spotkania Ireneusza Wiśniewskiego i Gabrieli Morawskiej-Staneckiej była rola i zadania samorządów w Polsce. Poruszono m.in. kwestie ochrony środowiska i czystości powietrza.

Zagadnienia te szczególnie bliskie są Gabrieli Morawskiej-Staneckiej, która zasiada w senackiej Komisji Nadzwyczajnej ds. Klimatu. W rozmowach uczestniczyli także wójt gminy Polska Cerekiew Piotr Kanzy oraz menadżer Ośrodka Szkolenia Olimpijskiego i kierownik GOSiR w Zakrzowie Andrzej Sałacki.

Podczas spotkania przewodniczący Ireneusz Wiśniewski w imieniu Rady Miasta oraz prezydent Sabiny Nowosielskiej zaprosił Wicemarszałek Senatu RP do Kędzierzyna-Koźla. Planowana wizyta będzie okazją do rozwinięcia omawianych problemów.

10 KOMENTARZE

  1. Przewodniczący Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle z wizytą u Wicemarszałek Senatu… Panie Wiśniewski skończ waść i wstydu oszczędź. To co od paru lat w Kędzierzynie-Koźlu władzunia zwana samorządem odwala czy to w powiecie czy w mieście jest skandaliczne. Zamiast zajmować się sprawami powiatu, miasta wedle kompetencji to tylko lansują sie w mediach i uprawiają politykę. Czas wziąć taczke i wywieść na niej tych gości. Strzelce Opolskie się rozwijają, Krapkowice się rozwijają a Kędzierzyn-Koźle jedno wielkie dziadostwo. Pani prezydent przez dwie kadencje tylko obiecanki. Zero nowych miejsc pracy, o mieszkaniach już nie wspomnę bo ta powołana spółka to coś jak Amber Gold. Jeżdżą tylko i spotykają się z innymi śmiejąc się z nas frajerów tu mieszkających .Tak drodzy mieszkańcy władza tu lokalna śmieje się bezczelnie nam prosto w twarz. A my na to co ? Spokojnie patrzymy. Jaką przyszłość my mieszkańcy i młodzi tu mamy ?

  2. To, kurde ta kurde specjalistka kurde od szkalowania kurde polskich pograniczników. Pamiętamy do kogo kurde ich porównała. Dno i wodorosty. Czerwona zaraza.

  3. „Gwiazda” lewicy, pani „kurde” już pokazała swą klasę (taki żart) kompromitującym zachowaniem, gdy senat wybierał Panią Lidię Staroń na RPO.

Skomentuj