Narzędzia budowlane, ogrodowe i osprzęt najlepszych producentów. LP Bros – od ręki w cenach internetowych!

3

LP Bros to firma działająca w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Pawła Stalmacha 14. Przedsiębiorstwo zajmuje się m.in. sprzedażą sprzętu budowlanego i ogrodniczego najlepszych marek na rynku. O cenach internetowych, wyjazdowych pokazach narzędzi oraz o czterech tysiącach produktów dostępnych od ręki opowiada Łukasz Pietryszyn.

OFERTA LPBROS

– Oferta LP Bros skierowana jest zarówno do osób fizycznych jak i firm, z którymi współpracujemy najczęściej ze względu na sprzedaż specjalistycznego sprzętu oraz atrakcyjne warunki jakie oferujemy przedsiębiorcom.

– W ofercie LP Bros znajduje się sprzęt budowlany (m.in. wiertarki, wkrętarki, szlifierki, młoty, pilarki, narzędzia pomiarowe, narzędzia ręczne) najlepszych producentów na rynku. Można nabyć u nas produkty marek tj.: Milwaukee, DeWALT, Makita, Metabo, RYOBI, NIVEL SYSTEM, AEG, PIHER, na które udzielana jest trzyletnia gwarancja.

OFERTA DLA FIRM

– Dzięki naszemu sklepowi internetowemu https://lpbros.pl/ współpracujemy z firmami na terenie całej Polski. Nasza oferta jest atrakcyjna dla przedsiębiorców, ponieważ także w sklepie stacjonarnym oferujemy ceny internetowe, a większość sprzętu klient może otrzymać u nas „od ręki”. W naszym magazynie znajduje się aż 4 tysiące produktów i zamówiony sprzęt można odebrać osobiście, możemy go dowieźć po wskazany adres, lub możemy go wysłać kurierem w ciągu 24 godzin!

– Oferta dla firm jest atrakcyjna również ze względu na system ratalny, liczne promocje i atrakcyjne warunki finansowania. Z kolei osobom, które zamierzają otworzyć swoją działalność gospodarczą, pomagamy zarówno w przygotowaniu kosztorysów, wyborze sprzętu, jak i w zrealizowaniu dotacji otrzymanej z urzędu pracy.

Prezentacje sprzętu u klienta

– Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów i dlatego też, oferujemy wyjazdową możliwość dostawy narzędzi czy spotkań z naszym przedstawicielem handlowym, który na miejscu przedstawi najlepsze propozycje sprzętu, którym jesteście Państwo zainteresowani. Istnieje także możliwość umówienia się w siedzibie klienta na specjalne pokazy narzędzi wybranych producentów.

Zapraszamy na stronę internetową https://lpbros.pl/ oraz do śledzenia profilu firmy LP Bros w mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/lpbrossc, gdzie znajdziecie państwo sporo informacji na temat naszej działalności jak i organizowanych cyklicznie akcji promocyjnych.

LP Bros
ul. Pawła Stalmacha 14, Kędzierzyn-Koźle
Email: sklep@lpbros.pl
https://lpbros.pl/
https://www.facebook.com/lpbrossc

Materiał promocyjny

3 KOMENTARZE

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj