Napisz list do taty i wygraj wycieczkę do Senatu. Senator Godyla zaprasza szkoły do udziału w konkursie

3

Senator Beniamin Godyla zaprasza szkoły podstawowe z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego do udziału w konkursie „List do Taty”. Organizatorem jest m.in.  senator Godyla, senacka Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej, a partnerem został Rzecznik Praw Dziecka.

– Konkurs adresowany jest do uczniów klas czwartych i piątych szkół podstawowych z mojego okręgu wyborczego, których zadaniem będzie napisanie pracy na temat: kim jest i co dla mnie znaczy mój tata. Konkurs ma zwrócić uwagę opinii publicznej na zagadnienia związane z niezastąpioną rolą ojca w życiu dziecka oraz zaangażować jak największą liczbę szkół w propagowanie roli ojca, w budowaniu harmonii rodzinnej i w procesie wychowawczym dzieci – zaprasza do udziału senator Godyla.

W kampanii tej pomogą zainteresowane szkoły, które będą proszone o zorganizowanie dla uczniów lekcji na temat „Rola ojca w życiu dziecka i w rodzinie”. Szkoły otrzymają od organizatorów materiały edukacyjne pomocne w przeprowadzeniu zajęć. W zajęciach tych będą mogli wziąć udział goście zaproszeni przez szkoły, w tym przedstawiciele organizatorów.

W etapie okręgowym do zdobycia będą różne nagrody. Zwycięzca etapu okręgowego otrzyma możliwość wyjazdu wraz z opiekunem (najlepiej ojcem) do Senatu, na uroczystość ogłoszenia wyników konkursu, na zaproszenie i koszt senatora Beniamina Godyli. Ponadto w ogólnopolskim finale, przyznane będą trzy nagrody główne oraz mogą być przyznane wyróżnienia.

Szkoły podstawowe zainteresowane udziałem w konkursie, mogą przesyłać swoje zgłoszenia mailowo na adres: senator.godyla@gmail.com do dnia 28 maja 2021 r. Wszystkie informacje znajdują się także na stronie internetowej www.senatorgodyla.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/SenatorGodyla

3 KOMENTARZE

  1. Pan Godyla teraz promuje ojcostwo, niezastąpione w budowaniu harmonii rodzinnej i w procesie wychowawczym dzieci.
    W marszu z czerwoną błyskawicą coś innego promował swą osobą. Zgodnie z propagowaniem wartości z tego marszu dziecko jest „ono”, a do rodziców nie powinno zwracać się mamo i tato.
    Jeśli są dwie lesbijki i mają wychowywać dziecko, co dziecko powinno napisać w liście Senatorze PO ? :))

Skomentuj