Napad na stację paliw w Kędzierzynie-Koźlu. Poznajesz sprawcę? Policja prosi o pomoc

13

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy, do której doszło na jednej ze stacji paliw. Poniżej publikujemy zdjęcie z monitoringu, na którym widoczny jest wizerunek osoby podejrzewanej o dokonanie tego czynu. Wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzny, proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki pod nr tel. 77 472 46 03.

Do zdarzenia doszło 22 grudnia 2018 r. Około godziny 2:30 na jedną ze stacji paliw w Kędzierzynie-Koźlu wtargnął zamaskowany mężczyzna, który ukradł z kasy pieniądze po czym uciekł.

Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia o kradzieży od razu podjęli działania. Zabezpieczyli na miejscu ślady, a także prowadzą w tej sprawie postępowanie.

Niezależnie od prowadzonych przez Policję działań, funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób mogących mieć jakąkolwiek wiedzę na temat kradzieży o kontakt z najbliższą jednostką Policji tel. 112 lub policjantami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod nr tel. 77 472 46 03.

Źródło: Policja Kędzierzyn-Koźle

13 KOMENTARZE

  1. Czy nikt nie wpadl na pomysl zeby kamere umiescic na wysokosci twarzy klientow? Normalnie parodia,dobrze ze koles nie przebral sie za policjanta,strazaka albo swietego mikolaja bylby niezly ubaw

  2. Róbcie sobie jaja panowie. Następnym razem będziecie na stacji płacić za paliwo i wpadnie taki bandzior czując się bezkarnym, być może z bronią palną lub choćby nożem, nie spodoba mu się facjata autora głupawych tekstów powyżej i co? Pełne gacie?!

  3. Niestety w tym przypadku nie ma mowy o „nie robieniu sobie jaj”. Koleś celowo włożył taki dresik. Po kradzieży do pieca i nie ma przestępcy. Na tych zdjęciach nie ma nawet zamazanej twarzy. Jest tylko dres. Nawet dłoni nie widać, bo ma rękawiczki. Źle ustawiona kamera i pozamiatane.

Skomentuj