Najnowszy ranking szkół nauki jazdy. Która z nich najlepiej przygotowuje do egzaminu?

5

Niespełna 30 proc. wyniosła średnia zdawalność egzaminu praktycznego na prawo jazdy wśród absolwentów szkół nauki jazdy z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Dane z pierwszej połowy 2018 roku są zbliżone do wyników osiągniętych w drugim półroczu ubiegłego roku.

Średnia zdawalność egzaminu teoretycznego w przypadku kursantów uczęszczających do szkół z naszego powiatu wyniosła 54,33 proc. wobec 56,88 proc. uzyskanych w drugiej połowie 2017 roku. W przypadku egzaminów praktycznych wynik ten wyniósł 29,88 proc. (29,22 proc. w drugim półroczu 2017 roku).

W pierwszej połowie roku osoby, które ukończyły kurs na terenie naszego powiatu, 808 razy podeszły do egzaminu teoretycznego i 1459 razy do egzaminu praktycznego (w II połowie 2017 roku było to odpowiednio: 858 i 1352 prób).

Tak prezentują się wyniki uzyskane przez kursantów poszczególnych szkół z naszego powiatu:

UWAGA, KOLEJNOŚĆ NIE ZALEŻY OD WYNIKÓW ZDAWALNOŚCI. DECYDUJE NUMER OSK!

5 KOMENTARZE

  1. Na zdjeciu kandydat na motocykliste w trakcie szkolenia – bez odzieży ochronnej i ochraniaczy, bez rękawic (te elementy są obowiązkowe na egzaminie) i w kasku z marketu zapewne bez atestu. Nie wiem co to za szkoła ale proponuje omijać szerokim łukiem.

Skomentuj